Yanlızlık Smsleri

M

Misafir

Forum Okuru
Yanlızlık Smsleri
Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
• MUTSUZ INSANLAR HEP BIRSEYLER BEKLERLER, BUNU BILIYORUM. CUNKU BEN DE HEP BIRSEYLER BEKLIYORUM, AMA BIRSEYLER BEKLEDIGIM ICIN MI MUTSUZUM YOKSA MUTSUZ OLDUGUM ICIN MI BIRSEYLER BEKLIYORUM ONU ANLAMIYORUM.
• AKLIMDAYDIN GUN GECEYE DEVRILDIGINDE, GECE UZUNDU, YAGMURLUYDU, HAVA SOGUK SEN UZAKTIN! OYSA BIR SEN VARDIN ICIMI ISITACAK.
• NE..KADAR GUZELDI SENLE BERABER OLMAK SIMDI YANLIZIM ELLERIM BASIMIN ARASINDA SENI DUSUNUYORUM...
• SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN
• Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
• Sen benim !çimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen !çimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR
• Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş... yok be aşkım asıl ölmek "sensizlikmiş"
• MEHTAP SULARDA GUMUSTEN BIR IZ BIRAKIRKEN, GOKTE YILDIZLAR PARLIYORDU. YALNIZ KALDIGIM GUNLER VE GECELER, KALBIM HER YERDE SENI ARIYORDU...
• GIDECEGIM BURALARDAN DONMEM BIRDAHA SON BIRKEZ SARILAYIM BOYNUNA SEVIYORUM SENI AMMA DONMEM BIRDAHA YUREGIM SIZLIYOR ELVEDA..
• BULUTLARA YUKLEDIM OZLEMIMI RUZGARLARLA YOLLADIM SELAMIMI YAGMURLARLA YOLLADIM GOZYASLARIMI KUCUK MELEKLER GONDERDIM SENI OPMEYE GELDILERMI...
• VARSIN BOYLE GECSIN YALANCI GUNLER,VARSIN CANIMI ALSIN YINE YALNIZLIK.KOKUNU VERIRKEN VAZOMDAKI GULLER YIKARMI SANDIN BENI BU YALANCI AYRILIK...
• Yağmur vuruyorsa pencerene anla ki o zaman ben ağlıyorum. Yağmur pencerene vururken, benim gözyaşlarım da kalbime vuruyor; Tıpkı yağmur gibi.
• Şimdi uzak bir kenttesin ve yağmur yağıyorsa. Düşüyorsam yüreğine tane tane. Ve sen istiyorsan, gelirim, serilirim kıyılarına...
• Sesin ruhumda bebek teni, sözün kalbimde çiçek seli.Lanet olsun yokluğuna, hasretin hiç bitmedi.

Geri