1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.086
    Ödül Puanları:
    113

Yanma..

Konu, 'Göz Hastalıkları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hangi Hastalıklarda Yanma Görülebilir? ► Alerjik hastalıklarda, ► Konjunktiva, kornea ve skleranın tüm enfeksiyonlarında,
    ► Göz kuruluğunda,
    ► Göz kapağı hastalıklarında

Yanma.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Sağıroğlu - Yanmayasın

Demet Sağıroğlu - Yanmayasın

Kaç bahar oldu yine peşimde İçin için ağlar gibi düşünde Gitmez bilirim o yine bekler Kapımda dolaşır gecenin üçünde Dinle ne olur ne işve bu ne de naz Yettin artık halden anla biraz Sakin ol mu desem Hayra yor mu desem Kurusa dünya sana mı kalırım Hiç acımam inan seni de yakarım Yanmayasın
  2. Ateş Olmayan Yanma

Ateş Olmayan Yanma

Allah, göklerin ve yerin nurudur. O'nun nurunun misali, içinde çerağ bulunan bir kandil gibidir; çerağ bir sırça içerisindedir; sırça, sanki incimsi bir yıldızdır ki, doğuya da, batıya da ait olmayan kutlu bir zeytin ağacından yakılır; (bu öyle bir ağaç ki) neredeyse ateş ona dokunmasa da yağı ışık verir. (Bu,) Nur üstüne nurdur. Allah, kimi dilerse onu Kendi nuruna yöneltip-iletir. Allah...
  3. İdrarımda yanma var hamilemiyim

İdrarımda yanma var hamilemiyim

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs...
  4. İdrar yaparken yanma

İdrar yaparken yanma

idrar yaparken yanma çiş yaparken yanma idrar yaparken yanma, ağrı, kan gelmesi, zorlanma, yanma hissi, acı, sızı, yanma ve ağrı, sistit, idrar yanması Merhaba Melek'ler, bu yazımızda idrar yaparken yanma, ağrı hissi ve kan gelmesi gibi sistit ve ayrıca idrar yolları enfeksiyonlarını ele alıyoruz. Sistit neden oluşur? Yanlış ve eksik genital temizlik İdrar kanalının kısalığı...
  5. Vajinada Yanma Neden Olur

Vajinada Yanma Neden Olur

vajinada yanma nedenleri,vajinada yanma sebepleri,vajinada yanmanın sebepleri,vajinada yanmanın tedavisi,vajinada yanma olması hakkında bilgiler Vajinada Yanma, kaşıntı ve akıntı neden olur? İnsan vücudunun herhangi bir bölgesinde meydana gelen yanma ya da kaşıntı hissi rahatsız edicidir. Vajinada Yanma veya Vajinada Kaşıntı ise bıktırıcı derecede rahatsızlık verebilir. Günlük aktiviteleri...

Sayfayı Paylaş