Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yaprak Dökümü Bu Akşam Ekranlara Veda Ediyor
Yıllardır büyük zevkle izlediğimiz her hafta ne olucak diye sabırsızlıkla bekleğimiz Yaprak Dökümü dizisi bu akşam ekranlara veda ediyor kızlar...174.bölümün sonunda bakalım neler olacak:tik:

Büyük gün! Reşat Nuri Güntekin’in ölümsüz eserinden uyarlanan ‘Yaprak Dökümü’nde son buluşma. 174 bölümlük büyük serüven bu gece muhteşem bir finalle sona eriyor.

‘Bir babanın evlatlarına bırakacağı en değerli miras temiz bir isimdir, bu dün böyleydi, bugün de böyle olmalıdır” ilk sözüyle başlayan efsane dizide, bütün hayatı boyunca çocuklarına temiz bir isim bırakmak için çalışan Ali Rıza Bey’in ‘yaprak dökümü’ manzarasını izlememek için verdiği mücadele, yıllarca büyük kitleleri ekran başına kilitledi.

Senaryosunu Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu’nun yazdığı, Mesude Erarslan Tekin’in yönettiği ve Ay Yapım tarafından hayata geçirilen “Yaprak Dökümü” muhteşem finaliyle de unutulmayacak izler bırakacak

KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
izleyenler falan kusura bakmasın ama,5 sezondur oynuyor eskiden bende izlerdim fakat çok sıktı son zamanlarda beni artık biran önce bitse diye bekliyorum .kısa kesip tadında bırakmadılar çok uzattılar bunda bi izleyici olarak beni sıktı:)

zuzumm_

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
KeLeBeK's' Alıntı:
izleyenler falan kusura bakmasın ama,5 sezondur oynuyor eskiden bende izlerdim fakat çok sıktı son zamanlarda beni artık biran önce bitse diye bekliyorum .kısa kesip tadında bırakmadılar çok uzattılar bunda bi izleyici olarak beni sıktı:)

ama sonu çok mantıklı bişe olmayacak ya kitapta hiçte böyle deil ama burda daha çok heyecan var sonunu mrk ediyorm gerçekten

^Gri Melek^

^Gri Melek^

Hamiş Melek
Üye
Cok daraltan diziler arasina girmeyi basardi:D ama yinede en guzel dizilerin basinda geliyo...Bitsin artik yeter..

Ariza

Ariza

Yeni Üye
Üye
Ya cok kötü bitti Dizi :( Koyu bir Ali Riza bey fanatigi olarak bence dizide herkes ölebilirdi ama o degil. Beklemedigim bir SON...

Benzer İçerikler

melegim
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
melegim
melegim