1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.137
  Beğenilen Mesajlar:
  1.159
  Ödül Puanları:
  113

  Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  yaprak dökümü pembe palto yaprak dökümü pembe palto sahnesi LEYLA AKIL HASTANESİNDE!
  < Konu Resmi..>

  YAPRAK DÖKÜMÜ'NÜN BU HAFTAKİ BÖLÜMÜ YİNE ŞAŞIRTICI GELİŞMELERLE DOLUYDU. İKİ KIZ KARDEŞ ARASINDAKİ GERİLİM GEÇTİĞİMİZ BÖLÜMLERDE SONA ERMİŞTİ. ANCAK LEYLA BİR GELİŞME İLE ESKİ BUNALIMLI GÜNLERİNE GERİ DÖNDÜ VE SONUNDA...

  Ekranların sevilen dizisi Yaprak Dökümü, izleyiciyi yine 'ters köşeye yatırdı.' Geçen bölüm Ferhunde'nin mahkemede sarfettiği sözlerle bitmişti. Ferhunde, kocasını sevdiğini ve ancak maddi manevi zarara uğradığı için ancak tazminat ödenmesi durumunda boşanacağını' söylemişti. Bu bölümde Tekin Ailesi'nin bu haberle şoke olduğunu izledik. Tabi başta Şevket çok şaşırdı ve sinirlendi.

  Duruşmadan çıkıp hapishaneye geri dönen Şevket, sinirinden yerinde duramazken, arkadaşlarının dolduruşuna geldi. Koğuş arkadaşları, karısının hala kendisini sevdiğini ve boşanmak istememesinin bunun kanıtı olduğunu, karısının konuşmak için görüş gününe geldiğinde Şevket'in onu dinlemediğini söyleyince, Şevket Ferhunde'ye karşı yumuşadı. Karısının kendisini aldatmamış olabileceğini düşünmeye başladı. Bu düşünce ile Leyla'yı arayıp, Ferhunde'nin onu aldatıp aldatmadığını öğrenmesini istedi. Ancak Şevket'in zamanlaması çok yanlıştı.


  Leyla, o gün şirkete gelen Oğuz'la karşılaşmış ve yaşadığı eski günleri hatırlayarak epeyce hırpalanmıştı. Eve geldiğinde Necla'nın kayınvalidesi ile kahve içerek işleri düzeltme yolunda adım attığı öğrenmişti. Hal böyle olunca, herkesin geçmişin yaralarını iyileştirip hayatını düzene soktuğu kendisinin ise çok şanssız olduğu düşüncesi ile eski bunalımlı zamanlarına dönmüştü. Bunalımlı günlerinde kızkardeşi Necla ile aralarında gelişen bir olaydan ötürü yaz-kış pembe bir palto giyen Leyla, şimdi şu cümleyi kurarak yeniden psiklolojisinin bozulduğu sinyalini veriyoru: 'Şimdi içine sığınabileceğim pembe bir paltı bile yok!' Odasına çıkan Leyla' şu an onu telefonla arayan ağabeyinin isteğine cevap verebilecek durumda değildi. Leyla, ağabeyi Şevket'in bu isteğini 'Ferhunde'yi aklamak' olarak algıladı; 'Benden Ferhunde'yi aklamamı istiyorsun!' dedi. Herkesin bir şekilde affedilip, yaptıklarının unutularak hayatına devam etmesi kendisinin ise bu durumu atlatamaması karşısında Leyla, yanlış bir yola saptı.

  Tekin Ailesi'nin ev telefonu çaldı, telefonu Ai Rıza Bey açtı. Telefon eden Oğuz'du. Ali Rıza Bey sinirlendi. Ancak Oğuz, Leyla'nın kendisini aradığını ve veda ettiğini kendine bir zarar verebileceğini söyledi. Ali Rıza Bey kızının odasına koştu. Leyla çok kötü durumdaydı. Babasından yardım istiyor, büyük bir acı duyuyordu. Babası Leyla'ya sıkı sıkı sarıldı. Leyla'nın bluzunün içine, kucağına doldurduğu tğm haplar etrafa saçıldı.

  Ertesi gün, Ali Rıza Bey, Hayriye Hanım ve Necla; Leyla'yı hastaneye götürdü. Son karede ise Leyla, ruh ve sinir hastalıkları hastanesinin camından, ailesine üzgün bakışlarla el sallıyordu.


   
 2. sule

  sule Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  11 Şubat 2008
  Mesajlar:
  539
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  hollanda
  Cevap: Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor
  cok uzuldum ben onun haline..........
  ferhunde,de zengin sevgilisinden tekmeyi yedi gibi
  ama gene o kurnazligiyla kilifina uydurur herseyi..........
  carsambayi simdiden iple cekiyorum............
   
 3. Beyazca

  Beyazca Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  12 Haziran 2008
  Mesajlar:
  612
  Beğenilen Mesajlar:
  2
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Ankara
  Cevap: Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor
  ailede bir öne çıkamayan leyla zaten ona çok üzülüyorum bende çarşambayı iple çekiyorum
   
Yaprakdökümü nün leylası akıl hastanesine düşüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. hastane

  hastane

  Bulaşıcı bir hastalığa yakalanabilirsiniz.Büyük değişikliktir. İş, yer, mevki değişiklikliğidir. Hastane görmek iyi degildir. Hastaneye girdigini gören sehit olur. Bir söylentiye göre, hastaneye girmek günahlarin affedildigine delildir. Hastanede hastalara verilen yemekten yedigini görmek, saglam adamin hasta olacagi-na, hasta ise ölecegine veya iyilesip hastaneden çikacagina isa-rettir....
 2. Suretıl Nün

  Suretıl Nün

  Rüyada Nün Suresinl veya ondan bir parçayi okudugunu görmek, kitabet ve belagatle riziklanmaya, akla, ilme ve güzel ahlaka isarettir.
 3. Akıl

  Akıl

  Aklın insan suretinde ya da değişik bir şekilde görülmesi dünyalık bir kısmete, baht açıklığına, mal ve şerefe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.)Rüyada akli insan sekline girip, "ben senin aklinim" diyen bir kisi ile karsilasan, büyük ve bilgili kisilerle tanisip konusarak, onlardan hayir ve menfaat görür. Kirmani'ye göre; aklinin insan seklinde karsisina çiktigini gören serefe,...
 4. Sıcaklıklar Düşüyor

  Sıcaklıklar Düşüyor

  Sonbahar iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Hafta sonu sıcaklıklar düşüyor. İşte haritalı hava durumu; Sonbahar iyice kendini hissettiriyor. Hafta sonu soğuk havalar geliyor. Hava sıcaklığı yurdun iç ve doğu kesimlerinde 4 ila 6 derece azalacak. İŞTE HARİTALI HAVA SICAKLIĞI CUMA CUMARTESİ PAZAR PAZARTESİ internethaber
 5. akıl

  akıl

  akıl ölürmü

Sayfayı Paylaş