Etiketler:
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Yardım??

Konu, 'Akvaryum' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

:party:SLM ARKADASLAR:party:
    BENDE JAPON BALIGI BESLIYORUM BUYUK BI AKVARYUMUM VAR.İÇİNDE BAYAGI BALIGIM VARDI ÖLDÜLER VE SONUN DA 1 JAPON,2 VATOZ,1ÇÖPÇÜ BALIĞIM VAR.JAPON BALIGIM ACAYIP HAREKETLER YAPIYOR.TERS DÖNÜYOR.YÜZÜYOR..GÖVDESİ YUKARDA KENDİNİ SALIVERİYOR..DELİ GİBİ HAREKET EDİYOR..BAZEN ÖLDÜ SANIYORUM BAKIYORUM YİNE OYNASIYOR...YA ÇOK KORKUYORUM ODA ÖLÜRSE BENİM BÜTÜN DUYGULARIM ÖLÜR..ÇÜNKÜ BEN Bİ JAPON BALIĞIM VARDI 4 SENE BOYUNCE BENLEYDİ.BU YAZ KAYBETTİM..BİLDİĞİNİZ BUNALIMA GİRDİM..BUDA ÖLÜRSE MAHVOLURUM..LUTFEN YARDIM EDİN..VETERINER TANIDIGINIZ VARSA LUTFEN SORUN YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM...:party::party:

Yardım?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YaRıM/

YaRıM/

Kör kuyular içinde... Kör dügüme dönmüs hayatıyla... yolunu kaybetmis kör bir kızım BEN. Kör olasıca duygularının beynini köreltmesine müsade eden... kör bir seyirciyim. Her seferinde hayatın kör noktasına tam isabet ettiren kör bir atıcıyım. Akıllanmayan ve herseye ragmen, körükörüne inanıp, baglanıp iyi niyeti her daim yanında tasıyan... hayatla körebe oynayan ve yakalayamayan bir...
  2. Yardım...

Yardım...

Arkadaşlar benim şuanki sevgilim çok iyi birisi...Onun sözüne inanyrm güvenyrm yaklaşık 3-4 aydır tanışıyoruz ama çıkmaya başlayalı 20 Gün oldu... 20 gündür Hiç görüşmedik onunla konuşamyruz ya o uygun olmuyor ya da ben ve onu çok iyi tanıdığımı düşünüyorum ve sanırım eski sevgilisini hala unutamamış gibi görünüyor bu durum canımı çok sıkıyor onunla bu konu hakkında nasıl konuşmalıyım...
  3. yardım:((

yardım:((

mrblar..doğum tarihim 24 ocak 1988 onunkide 23 temmuz 1984..aramızda şu ana başlamaya yakın birşeyler var..benim için hayırlı olur mu? eğer başlarsa sonumuz olur mu?tşk. ederim..
  4. yardım :)

yardım :)

kızlar pazartesi güü kayınvaliden ve görümcem çaya gelicek.çayın yanında ne yapıcamı henüz düşünmedm ne yapsam ya çok kararsızım yardım lütfen tarifleryle beraber yazarsanız ço sevinirim:) öpüldünüz şimdiden tşkrler:yemek: :d015:
  5. yardım

yardım

slm bayanlar benim sorum şu kese oluşunca her bayanda lekelen me olurmu lütfen cewap yapzarmısınız

Sayfayı Paylaş