YARIN OLA HAYIR OLA....TÜP BEBEK TEDAVİSİ VE DENEYİMLERİM

YARIN OLA HAYIR OLA....TÜP BEBEK TEDAVİSİ VE DENEYİMLERİM
Merhaba arkadaslar bır oncekı paylasımımda bahsetmıstım Tup Bebek tedavısıne yarın kısmetse baslıyorum. Bahecı Fulya da cok heycanlı ve tedırgınım benı nelerın bekledıgını nasıl olup nasıl sonuclar alıcagımı doktorumun ne tehsıs koyucanı dusun dusun butun gece uyuyamadım bu gecede uyucamı sanmıyorum ınsallah rabbım herkeze sonrada bana yardımcı olsun cok sıtreslıyım ve belkı sıtresımı atabılırım dıye paylasım yapmaya karar verdım sabahtan berı ınternetın basındayım benı nelerın bekledıgını arastırıp duruyorum okuduklarım benı bıraz korkutsada asla vazgecmıcem yavruma kavusa bılmek ıcın..

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, daha önce sizinle küçük bir konuşma yapmıştık. Hakkınızda hayırlısı olsun. Öncelikle sakin ve sabırlı olun .İnternette her okuduğunuza itibar etmeyin. Hakkınızda hayırlısı olsun.Umarım en kısa zaman da hayırlı haberlerinizi alırız.

Cok tesekkur ederım Suhan hanım bugun saat 4 tekı randevumu ıple cekıyorum ınsallah hakkımda hayırlısı olur rabbım hayırlısı neyse onun versın hem bana hem benım durumumda olan herkeze. Ayrıca formunuz uyelerıne olan ılgısı cok hosuma gıdıyor aranızda olmaktan cok mutluyum ve burada oldugum surece paylasım yapıp formunuzun degerlı uyelerıne bılgı ve tecrubelerımı aktarıcam ve bu paylasımlar bana mutluluk ve guc verıcek buna ınanıyorum. Tup bebek konusu ıle ılgılı paylasımlarıma devam etmek sozu vererek ılgınıze tesekkur eder saygılar sunarım..

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Rica ederim, yorum yapmanız başka şeylere odaklanmanız tedavi süresince stres seviyenizi düşürecektir bir nevi olumlu yönde size faydası olacaktır. Keyifli paylaşımlar diliyorum , sevgilerimle.

Bayanlar İçin Yarım Bot Modelleri 2016 hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim? Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim?
Doktora gittim ağrı için ovulasyon olmuş bu da suyu dedi biz o gün eşimle birlikte olduk ve içime boşaldı . Ben de ayaklarımı kaldırım yarım saat bekledim . O tarihte sürekli birlikte olduk . Normalde adet tarihinden önce çok ağtı çekerdim bu kez...
Gebelik belirtileri 1
Mersin sele teslim oldu Mersin sele teslim oldu
mersinde sel, mersin sel felaketi, mersinde yoğun yağış mersinde 30 aralık okullar tatilmi Dün akşamdan beri yağan yağmur nedeni ile Mersin ili sular altın da kaldı.Mersin de aralıksız süren yağmur birçok yeri sular altın da bıraktı...
Güncel Haberler 1
okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr okul meclisi başkanlığı için açılış konuşması atar mısınız acilll yarın seçim varrrr
bu yıl okul meclisi başkanlığına aday oldum ama açılış konuşmam yok yardım edermisiniz ve şimdiden teşekkürler :dosya:
Bilmedikleriniz 0
Vajinal yara neden olur? Vajinal yara neden olur?
Vajina yarasında kişi genital bölgede ağrı ve rahatsızlık hissi yaşar. Bazı kadınlar ise vajinadaki bu ağrıyı yanma, kaşıntı ya da batma hissi olarak tarif ederler. Bu problemin belirtileri kadından kadına ve hafif dereceden yoğun belirtilere...
Kadın Hastalıkları 0
Bayanlar İçin Yarım Bot Modelleri 2016 Bayanlar İçin Yarım Bot Modelleri 2016
Sonbahar ve kış aylarından itibaren giyilmeye başlayan bot modelleri, yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Topuklu ve topuksuz modelleri ile bayanların günlük hayatların da olduğu kadar özel günlerde de tercihi olan...
Moda Güncel 0