1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yaşam amacınızı keşfedin!

  Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  İnsanların en çok kendine sordukları soru 'hayatımla ilgili ne yapmalıyım?' Çoğu insan bu sorunun yanıtını vermekte zorlanabilir. Bu sorunun cevabını başarıyla yanıtlayan ve rüyalarına kavuşanları önerilerine kulak verebilirsiniz. Hayallerinin peşine düşenlerden ilham alabilirsiniz..
  Tutkularınızı keşfetmenin 10 yolu
  İç sesinize kulak verin
  İsteklerinizi doğru duymanızı sağlar. Sizi mutlu kılacak ve önemli hissetirecek tutkularınız her zaman fısıltı ile gelir.

  Bunalımları farkedin
  İşiniz angarya veya sıkıcı bir hal mi aldı? Sevdiğiniz şeyler üzerinde harcayabileceğiniz boş zamanınız var mı? Mutluluğunuz için fırsat yaratın. Hissetiklerinizi yapmamak umut dolu bir yaşamın anahtarıdır.


  Olanaklar içinde yaşayın Tutkularınızı gerçekleştirmek için hedeflerinize yakın olun. Yaşamınızdaki patlama ve deprem
  size eğlenceyi getirebilir.

  Dünyayı takip edin
  Yaşamınızdaki en güçlü sesi dinleyin. Amacınızı netleştirmek veya bulmak için aile ve arkadaşlarınızdan tavsiyeler alabilirsiniz. İnancınızı artırarak hayallerinize güvenle ulaşmaya çalışın.

  Nasıl biri olmak istrediğinize karar verin
  Ne yapmak istediğinizden çok, nasıl biri olmak istediğinizi belirleyin. Bu
  seçimlerinizde rehber oluşturacaktır.

  İşinize kalbinizi koyun
  Sevdiğiniz işi bulmak cesaret ve tutku ister. Zamanınızı işinizde geçirmek isteyip istemediğinizi keşfedin.

  Dönüşüme güvenin
  Sıkıntılı anlar hayatın doğal bir parçasıdır. Deneyimleriniz sebeiyle değişimdem korkmayın. Bunun yerine gelişmesine izin verin ve dümeni yönlendirin.

  Pişman olmayın
  Uzmanlara göre pişmanlık, sizi mutsuzluk ve umutsuzluğa düşüren, zamanınızı boşuna geçirmiş hissi veren en önemli sebeptir. Böyle bir durumda bunun farkında olun, başarılı olmak için yeteneklerinizi daha da geliştirmeye bakın.

  İlk adımı atın
  Siz ilk adımı atıncaya, rahat edeceğiniz noktaya ulaşıncaya kadar kader size yardım edemez. Yaşamınızdaki değişikliklere hazır olun. Ve onları yapmaya başlayın..

  Sabırlı olun
  Yaşamdaki amacınızı bulmanız geceler almayavak. Her yaşamda, hızlı ve kısa yollar vardır. Çoğu kişi yavaş yollardan gitmeyi tercih eder. Sorumluluğu alın, hedefinize ulaşmak için küçük adımlarla ilerleyin!   
Yaşam amacınızı keşfedin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Aynanın sihirli gücünü keşfedin

  Aynanın sihirli gücünü keşfedin

  Aynanın sihirli gücünü keşfedin Dekorasyonun vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan aynalar, kullanıldığı mekânlara derinlik katıyor. Altın, gümüş varaklı, ahşap, ferforje çerçeveli modeller arasından evinizin tarzına uygun olan bir aynayı seçebilirsiniz Büyükannelerimizin evlerinde baş köşede ahşap bir konsül ve üstünde mutlaka altın varaklı ince işlemeli bir ayna olurdu. Ve bu aynalar...
 2. Bu şıklığı keşfedin...

  Bu şıklığı keşfedin...

  Bu şıklığı keşfedin... Ed concept, dünya dekorasyon sektörüne yön veren 10 markanın bir çoğunu ilk kez Türkiye’ye getirdi; Milano’yu İzmir’e taşıdı. 2002 yılında, Yeni taşındıkları İzmir’deki evlerini döşemek için karıştırdıkları dekorasyon dergilerindeki beğendikleri ürünlerin İzmir de ve hatta bazılarının da Türkiye’de yetkili satış mağazalarını bulamamalarınndan sonra, sektöre yeni bir...
 3. Amaç

  Amaç

  Madde 1 - Bu Kanunun amacı, işçilerin ve işverenlerin karşılıklı olarak ekonomik ve sosyal durumlarını ve çalışma şartlarını düzenlemek üzere, toplu iş sözleşmesi yapmalarının, uyuşmazlıkları barışçı yollarla çözümlemelerinin ve grev ve lokavtın esaslarını ve usullerini tespit etmektir.
 4. Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin

  Çocuğunuzun yeteneğini keşfedin

  Anneler ve babalar evlerin içinde ‘dur’ ve ‘sus’larla büyüttükleri çocuklarını anasınıflarına ve ilköğretim okullarına gönderdikten sonra derin bir ‘oh’ çekiyorlar. Bundan sonraki görevlerinin zengin beslenme çantaları hazırlamak ve ağız ucuyla ‘Günün nasıl geçti yavrum?’ diye sormakla sınırlı olduğu yanılgısına düşüyorlar. Oysa çocuk... evin kapısından sırtında çantayla çıkana kadar olup...

Sayfayı Paylaş