1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Yaşamı aydınlatan güzellikler

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Yaşamı aydınlatan güzellikler [​IMG] Hayatınızı aydınlatan avize, lambader ve abajurların, modern, klasik, sade, süslü, her formu, ner stili Lamphouse'da sizi bekliyor.

  Lamphouse, başta italya olmak üzere, İspanya ve Fransa'da 120'ye yakın firma ile genel distribütörlük anlaşması imzalayarak, Avrupa'da da aydınlatmanın tercih edilen isimlerinden biri haline geldi.

  [​IMG] Lamphouse, Possoni, Italamp, Bağa, Almerich gibi klasik çizgideki ve Alterna-tive Luce, Murano Due ve Status gibi modern çizgilere sahip firmalarının distribütörlüğünü de yürütüyor.

  Ürünün kullanım hakkını da sattığını kabul eden bir ticari anlayış ile hizmet veren Lamphouse, bu anlayışın doğal bir sonucu olarak, satış öncesi ve sonrasında müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.
   
Yaşamı aydınlatan güzellikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çağları aydınlatan ampul

  Çağları aydınlatan ampul

  Çağları aydınlatan ampul Edison'un icadından bu yana 120 yıl geçti. Aydınlatma teknolojisinin göz bebeği ampul her geçen gün geliştiriliyor. Bilim insanları, sağlık sorunlarına yol açmayan, çevre dostu ve estetik ampullere ulaşmak için yoğun çaba harcıyorlar. Thomas Edison'ın ampulü gibi az sayıda buluş, geçen zamanın sınavından alnının akıyla çıktı. Edison, yaklaşık 120 yıl önce,...
 2. Karanlık çöktüğünde sizi aydınlatan yıldızlarız var mı ! ?

  Karanlık çöktüğünde sizi aydınlatan yıldızlarız var mı ! ?

  Gerçekten süper öneriler. Ancak bunlardan kaç tanesine gerçekten uyum saglayabiliyoruz. İşte bu tartışılabilir... Aslında asıl sorun da burada... Sanırım ben ancak dünyaya bir daha geldiğimde bunu gerçekleştirebileceğim. Çünkü şu andan sonra değişmem oldukça zor görünüyor. Ben tüm bunların yerine istemedeğiniz ya da onaylamadığınız durumlarda kör, sağır ve dilsiz rolünü oynayın derim....
 3. Çocuk odaları aydınlansın

  Çocuk odaları aydınlansın

  Çocuk odası aydınlatma Çocuklar için priz aydınlatma Çocuğunuz çok fazla karanlıkta kalmaktan hoşlanmıyorsa, prize takılan çocuk aydınlatmaları ile çocuğunuzun sevdiği kahraman ışıl ışıl olarak odasına gelsin. Çocuk odaları artık şık ve ışıklı.
 4. güzellik

  güzellik

  selam hanımlar bana az bir bütçe ile kolaylıkla bulabileceğim malzemeler ile yapılan cilt için yüz maskeleri tarifleri verebilirsiniz.şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş