gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.275
    Ödül Puanları:
    113

Yaşanmış Yatak Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Hıdır... Hıdıııırrrr...
    - Hıııı??! Ne vaaarr??

- Uyuyon mu?

- Yok böğrülce ayıklıyom... Soru mu lan bu Hacer? Uyuyom tabii yane edecem... Yat sen de zıbar hade...

- Senin işin bitti tabii, devirip gıçını yatabiliyon... Şipşak yap, sonra horul da horul uyu... Bir kere de geç gelsen dişimikırıcam...

- Gecen gece eve geç geliyon diye dırdır ettiydin de, ben senin dişini kırdıydım ya daha ne istiyon?

- Ben o geç gelmekten bahsetmiyom... Birlikte gelmekten bahsediyom...

- Beraber mi gelecen? Kız o saatte dışarda senin ne işin var ki eve benimle gelecen lan?

- Off be Hıdıır off beee Hıdııırr. Sen beni anlamıyon...

- Ya sabıııırrr... Uykumu gaçırdın gene bak, de hele neistiyon...

- Orgazm neyin istiyom tamam mı? Orgazm olmak benim dehakkım...

- Orgazm da ne lan?

- Hıdır... Bazen diyom ki kendi kendime acaba ben de zoofili mivar?

- Ne fili? Ne diyon ya?

- Zoofili... Yani hayvanlarla ilişkiye giren dimek. Eh ben de senin gibi bir öküzle her gece yatağa girdiğime göre...

- Sen bana öküz mü dedin?

- Bildiğin kelimelerden konuşunca anlıyon bakıyom...

- Ya Hacer yat diyom sana... Orgazmmış... Yok bilmemnefiliymiş...

- Ne fili be cahil ay... Zoofili...

- Hacer yarından tezi yok o kadının evine temizliğe gitmiyon tamam mı?

- O kadın dediğin koskoca bir yazar tamam mı? Doğru konuş. Femisnistlerin başı... Lideri... İdolüm o benim.

- Ne dol ne dol?

- İdolüm deyyom... Onun evini temizlemek benim için şerefdir tamam mı? Bütün kitaplarını, dergilerini okuyom ben onun...

- Sonra da yalan yanlış öğrenip benim uykumu kaçırıyon... Sana ne lazım orgazm... Onlar zengin garıları için...

- Heç de bile... O fizyolojik bir ihtiyaç... -

- Fiz...yo...ne?

- Milletin kocaları evrim geçirdi metroseksüel oldu... Sen daha bir insan olamadın be Hıdır... Evrim... evrim... eviluşın...

- Haceeeeerrr...

- Neeee?

- Gız bu deminden beri dediklerini tekrar etsene peş peşe...

- Ne oldun lan hıdır, yanakların al al oldu...

- Dediğimi yap seeennn.

- Eviluşın... Orgazm... Metroseksüel... Zoofili...Fizyolojik... İdol... İstersen apurçunist de diyem... Ne olcaksa...

- De Hacer deee... Bir daha söyleee...

- Ne yapıyon Hıdır... Kudurdun mu len?

- Sen bu gavurca lafları edince gözüme yabancı avratlar gibi göründün de bir an...

- İstemiyom Hıdır... Kendimi şu an ilişkiye hazırhissetmiyom...

- Ama ben hissediyom... Gel buraya...

- Bu bir konsantrasyon meselesi Hıdır...

- Gonsontrosponon diyen dilerini yirin... Gel buraya Helga...

- Ne Helgası be? Adım var benim... Bireyim ben... Bıraaaak... Yetiiiişiiiin... Aile içi şiddete maruz kalıyom... Heeeellppp... Heeellllpppp...:second:

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Yaşanmış Yatak Diyalogları

emeğine sağlık deyyom hacerrr :hhh:

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:haha: çito anladım la ben seni sapık çitos:haha:

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: :hhh: Bunu daha önce okumuştum ama koptum yine ya. Aslında trajikomik işte. Söylenecek çok söz var ama....

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.275
    Ödül Puanları:
    113

gerçektende çok komik daha önce bende okumuştum çatladım gülmekten:hhh::hhh::hhh:

6. MeLzö

MeLzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Tek kelime ile Süper :)

Yaşanmış Yatak Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

Yaşanmış din hocası-öğrenci diyalogları!

-Çocuklar cehennem cuma günü şafak vaktinde olucaktir. -Ama hocam nereye göre şafak vakti? bizde şafak vaktiyken diğer tarafta gece oluyor.. -Numaran kaçtı senin? -Ne oldu ki hocam? -Çok güzel soru sordun 5 vericem..cevabini bilmiyorum çünkü.. -Hocam ramazanda ilişki yasakmı? -İftara kadar yasak iftardan sonra atış serbest çocuklar. -Oğlum seni dövüp dışarı atarim annadın mı......
  2. cocukLarLa diyaLog.....

cocukLarLa diyaLog.....

................................................................................................ ilkokul 2deki cocugun her delikanli gibi asIk oldugu bir kiz vardir ve aile efradi klasIk bir paranoya olarak cocugun uzerine gitmektedir... dayi: ekrem.. ekrem:efendim dayicim dayi:beyza napiyo? ekrem: iyi i$te napsin.. dayi: sen a$iksin di mi ona..? ekrem: uffff..bi gidin basimdan.. cocuk...
  3. Meleklermekanı Diyalogları :)

Meleklermekanı Diyalogları :)

Yer İzmir, hava çok sıcak.. Arkadan şeker melek bağırıyor, "Şöfer bey! Klimayı açar mısınız, hava çok sıcak oldu!"... Pala bıyıklı şöför, dikiz aynasından şöyle bir bakıyor ve.... otomatik kapıyı açıp açıp kapıyor.. Rüyamın kafası belli ki karışık, "Şöför bey, mükemmel (müsait demek istiyor herhal) bir yerde inebilir miyim?", dolmuşcu, sağa çekiyor, "Buyrun, size...
  4. Tabu Diyalogları

Tabu Diyalogları

tabu oyunu tabu oyun Tabu çoğumuzun sevdiği zevkli bir oyundur.İki grup belirlenir ve bir anlatıcı seçilir.Belli bir süre içerisinde tabu kağıtlarının arkasında bulunan kelime anlatılmaya başlanır.Tabi anlatırkende söylememesi gereken bazı yasak kelimelerde tabu kağıdında yazılı bulunmaktadır.Karşı takımdan seçilen hakem bu yasakları kontrol eder.Ve bu şekilde oynanan zevkli ve eğlenceli bir...

Sayfayı Paylaş