Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!

• Konbuyu başlatan TİTAN
  • Başlangıç tarihi
Yaşar Nuri Öztürk'ün Haline Bakın!
yaşar nuri öztürk, yaşar nuri öztürk hasta, yaşar nuri hoca

Sevgili melekler, ünlü ilahiyatçı Yaşar Nuri Öztürk'ü görenler gözlerine inanamıyor. Kimi zaman yaptığı yorumlarla bazılarını çileden çıkaran Yaşar Nuri Hoca'yı en soın Saba Tümer'le yaptığı programlardaki zayıf haliyle hatırlıyoruz. Bir süredir ekranlarda görünmeyen Öztürk, geçtiğimiz gün katıldığı bir tv kanalındaki görüntüsüyle herkesi şaşkına çevirdi.

yaşar-nuri.jpg

Cuma vakti yaptığı televizyon programıyla eleştirilere hedef olan İlahiyat profesörü Yaşar Nuri Öztürk, Cuma'ya gitmemesini hastalığına bağlamıştı. Daha önce midesindeki kist nedeniyle ameliyat geçiren Öztürk, kemoterapi tedavisinde son döneme geldiğini söylemişti.

Yaşar Nuri Öztürk, o günden bu yana bir hayli kilo vermiş. Kilo kaybına uğrayan Öztürk, Halk TV ekranındaki yeni görüntüsüyle izleyicileri şaşırttı.

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Evet benim de dikkatimi çekmişti son zamanlar da çok fazla kilo verdi Yaşar hoca... Belki şeker hastalığı olabilir çünkü şeker insana bir hayli kilo verdiriyor.

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Evet benim de dikkatimi çekmişti son zamanlar da çok fazla kilo verdi Yaşar hoca... Belki şeker hastalığı olabilir çünkü şeker insana bir hayli kilo verdiriyor.
Valla Mawim kemoterapi dendiğine göre mide kanseri olmalı. Baksana mideden kist aldırmış. Allah şifa versin, hastalık kötü, neren ağrısa canın orda. Adam meftaya dönmüş :S

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Rabbim tüm şifa bekleyen kullarına acil şifalar versin inşallah...