Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

yatak odası için cıvıl cıvıl dantel örneği

Konu, 'Yatak Odasi Dantel Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

çivili dantel [​IMG]

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    artık dantel pek kullanılmıyor sanırım

3. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
yatak odası için cıvıl cıvıl dantel örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaz İçin Cıvıl Cıvıl Eşarplar

Yaz İçin Cıvıl Cıvıl Eşarplar

yazlık eşarplar Artık yaz geldi eşarplarda da cıvıl cıvıl canlı renkler göze çarpıyor :) Türbanlı Melişlerim için en güzel en cıvıl cıvıl eşarplar burda
  2. Cıvıl cıvıl, genç meleklerimize özel yatak odası takımları

Cıvıl cıvıl, genç meleklerimize özel yatak odası takımları

genç yatak odası takımları yatak odası takımları antalya genç antalya yatakları cıvıl cıvıl odaları Birbirinden güzel Genc kiz yatak odasi takimlari getirdim size Meleklerim , ben cok begendim eminim sizde cok begeneceksiniz :):) :):):):)
  3. S.O.S meleklerim Yatak odası için dantel örneği arıyorum

S.O.S meleklerim Yatak odası için dantel örneği arıyorum

dantel ornekleri 2010 dantel ariyorum Meleklerim annem beni gelin edeli 6 yıl oldu.Ben erken evlendiğim için pek çeyizim olmadı ve bu durum annemi çok üzdü.Bende küçük bir kız kardeşim daha var.Şuan 13 yaşında ama annem şimdiden elim kolum tutuyorken birşeyler yapmaya başlayayım diyor.Daha doğrusu şimdiden kızımın çeyizi hazır olsun diyor.Gerçi bir tek kız kardeşim yok 2 tane de erkek kardeşim...
  4. Yatak odası için dantel modelleri

Yatak odası için dantel modelleri

Kızlar yatak odası için dantel örgü modelleri ve örnekleri arıyorum. Yakında evleneceğim de bana model lazım teşekkür ediyorum.
  5. Çocuk Odaları İçin Cıvıl Cıvıl Lamba Modelleri 2013

Çocuk Odaları İçin Cıvıl Cıvıl Lamba Modelleri 2013

Bu konu 2013 çocuk odası lambaları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, minik prenseslerimize ve yakışıklı prenslerimize herşeyin en güzelini, en kıymetlisini almaya çalışırız. Onları elimizden geldiğince güzel yaşatmaya uğraşır, bilhassa vakitlerini geçirdikleri odalarını onlara özel bir şekilde dekore etmek için çabalarız. Daha doğmadan düzenlenen cıvıl cıvıl odalarda hiçbir...

Sayfayı Paylaş