1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.089
    Ödül Puanları:
    113

Yavuz Bingöl - Ne Gelirse Sevdadan Gelir

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sözleride şöyle; deli gönül abdal olmuş gezer deryada bir nefeslik yolum kalmış varamam sana
    düştüm bir deli....
    deli sevdaya....
    gönül sana bu dert yetmez mi sandın??
    ne gelirse benimde başa
    sevdadan gelir...
    gelirse ölümde inan
    inan az gelir...
    savruluyor ömrüm benim tozlu yollarda
    avareyim dolaşırım gurbet bağında
    kapılmışım bir hain rüzgara...
    gönül sana fırtınalar yetmez mi sandın??
    ne gelirse benimde başa
    sevdadan gelir...
    gelirse ölümde inan
    inan az gelir... __________________

Yavuz Bingöl - Ne Gelirse Sevdadan Gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - O Yar Gelir

Yavuz Bingöl - O Yar Gelir

O Yar Gelir Yazıya Bana Gül Olur Yar Yar Yüzün Görsem Tutulur Dilim Lal Olur Yar Aşka Düşen Divane Gezer Deli Olur Yar Yar Evlerine Vara Gelede Usandım Yar Yar El Kızını Ben Kendime Yar Sandım Yar Yar Yüreğime Hançer De Vurdu Gül Sandım Yar Yar Mezarımı Derinde Kazın Dar Olsun Yar Yar Altı Lale Üstü De Sümbül Bağ Olsun Yar Yar Ben Ölürsem Sevdiceğim Sağ Olsun Yar Yar
  2. Yavuz Bingöl - Allı Gelin

Yavuz Bingöl - Allı Gelin

yavuz bingöl allı gelin istanbuldan gelen tatar yavuz bingöl istanbuldan gelen tatar kamçısını atar tutar İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Nerde Yatar Kondur Beni Allı Gelin İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Handa Yatar Konduramam Yiğit Seni Büyük Kapının Gelini Kondur Beni Allı Gelin Konduracak Yerim Yoktur Konduramam Yiğit Seni Dostumdan...
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Kara Eşref (yavuz Bingöl)

Kara Eşref (yavuz Bingöl)

KARA EŞREF (YAVUZ BİNGÖL) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Kara Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Sarı Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Ceylan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Sarı Eşref’in kız kardeşidir
  5. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş