Yavuz Bingöl Öykü Gürman Aşkı !

Yavuz Bingöl Öykü Gürman Aşkı !
Bu konu; yavuz bingöl öykü gürman aşkı hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, magazin dünyası yeni bir aşk haberiyle çalkalanıyor. Tür halk müziğinin sevilen sesi ve başarılı oyuncu Yavuz Bingöl, başarılı şarkıcı Öykü Gürman ile birlikte. Habere göre Emre Karayel ile olan birlikteliklerine noktayı koyan Öykü Gürman artık Bingöl 'le beraber. İşte haberin detayları...

Sanatçı Yavuz Bingöl'ün kendisi gibi sanatçı olan Öykü Gürman'la aşk yaşadığı iddia edildi. Evlerinin Önü Boyalı Direk'le müzik piyasasına başarılı bir giriş yapan Öykü Gürman, oyuncu sevgilisi Emre Karayel'le ilişkisini geçen aylarda noktalamıştı.

Yavuz Bingöl, yeni ilişkisiyle gündemde. Ünlü şarkıcının adı, "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısına getirdikleri yorumla dikkat çeken Öykü&Berk kardeşlerden Öykü Gürman'la anılıyor. İkili, ilişkilerini sır gibi saklıyor. Öykü Gürman, oyuncu Emre Karayel'le ilişkisini geçen aylarda noktalamıştı.
 
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Sanat dünyasında birçok aşk balon gibi kısa sürede sönüyor. Çok nadir düzeyli bir ilişki yaşayıp yuva kuran ve bunu sürdürmeyi başaran ünlüler. Onlara da gıpta ile bakıyor mutluluklar diliyorum. Bakalım bu çiftin aşkları nereye kadar gidecek merakla bekliyoruz:)
 
Üst