1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

yvuz bingöl songül öden keşanlı ali destanı songül öden düştü fotoları haberleri burada arkadaşlar. Keşanlı Ali Destanı oyunu provalarında rol arkadaşı Songül Öden'in kucağüına alan Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü Melek'lerim. Yere düşen Songül Öden ve Yavuz Bingöl haberleri tüm detaylarıyla bu sayfamızda, Keşanlı Ali Destanı tiyatro oyununu sevenler ve iki ünlünün hayranları için yer alıyor arkadaşlarım. [​IMG]

Yavuz Bingöl, “Keşanlı Ali Destanı” oyununun provalarında kucaklayıp havaya kaldırdığı Songül Öden’i yere düşürdü.

* Sadri Alışık Tiyatrosu’nun 25 Kasım’da perde açacak yeni oyunu “Keşanlı Ali Destanı”nın provasında talihsiz bir kaza yaşandı. Yavuz Bingöl, rolü gereği Songül Öden’i kucaklayıp havaya kaldırdı.
    * Öden’i kaldırdığı sırada belini inciten Bingöl, onunla birlikte yere kapaklandı. Öden’in vücudunda da morluklar oluştu. İki oyuncu, kazanın ardından soluğu hastanede aldı.

Ünlü isimlerin rol aldığı “Keşanlı Ali Destanı”, 25 Kasım’da Maslak TİM Show Center’da perde açacak.

Yavuz Bingöl Songül Ödeni yere düşürdü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yavuz Bingöl - Harman Yeri

Yavuz Bingöl - Harman Yeri

Harman yeri sürseler Oy sanem oy sanem Yerine gül ekseler Esmer gaday ben alim Bahtılı kız başına Oy sanem oy sanem Sevdiğine verseler Esmer gaday ben alim Harman yeri yaş yeri Oy sanem oy sanem Yavaş yürü hoş yürü Esmer gaday ben alim Gel beraber gezelim Oy sanem oy sanem Sevdiğim kaçma geri Esmer gaday ben alim
  2. Yavuz Bingöl - Allı Gelin

Yavuz Bingöl - Allı Gelin

yavuz bingöl allı gelin istanbuldan gelen tatar yavuz bingöl istanbuldan gelen tatar kamçısını atar tutar İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Nerde Yatar Kondur Beni Allı Gelin İstanbuldan Gelen Tatar Kamçısını Atar Tutar Garip Oğlan Handa Yatar Konduramam Yiğit Seni Büyük Kapının Gelini Kondur Beni Allı Gelin Konduracak Yerim Yoktur Konduramam Yiğit Seni Dostumdan...
  3. Yavuz Bingöl - A İstanbul

Yavuz Bingöl - A İstanbul

A İstanbul beğim aman Sen bir han mısın Varan yiğitleri de beyler aman Yudan sen misin Gelinleri yarsız koyan Bidanem sen misin Gidip de gelmeyen de beyler aman Yari ben neyleyim Vakitsiz açılan da beyler aman Gülü ben neyleyim
  4. Kara Eşref (yavuz Bingöl)

Kara Eşref (yavuz Bingöl)

KARA EŞREF (YAVUZ BİNGÖL) Son Osmanlı kabadayılarından Alemdar Ağa’nın elinde büyüyen Kara Eşref, geleneğin kendisi tarafından sürdürüldüğüne, Alemdar Ağa’nın halefi olduğuna inanmaktadır. Mahallenin hamisi olma konusunda can dostu Sarı Eşref’le amansız bir rekabet içindedir. Sevdalısı Ceylan ise hem can dostu hem de ezeli rakibi olan Sarı Eşref’in kız kardeşidir
  5. Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingölün Arabası Yandı....

Yavuz Bingöl'ün Otomobili Yandı! Evler boşaltıldı, iki itfaiye aracı hazır bekletildi, 50 litre benzin ve 2 çuval bezle Bingöl'ün arabası alev topu oldu. Başrollerini Yavuz Bingöl ve Ece Uslu'nun paylaştığı, cumaları TRT 1'de yayınlanan 'Bulutların Ötesi' adlı dizinin seti, önceki gün heyecanlı anlara sahne oldu. EVLER BOŞALTILDI Sette; Yavuz Bingöl'ün canlandırdığı 'Bekir'...

Sayfayı Paylaş