gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Yayla....

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 12 Ağustos 2013
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yayla....

ellerine sağlık köri harika resimler bunlar ben yaylaları çok severim

Yayla.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lerzan Mutlu - Yana Yana

Lerzan Mutlu - Yana Yana

Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum Nasıl başlar nasıl biter aşk ben biliyordum Ne yazık ki iyi kötü biraz seni tanıyordum O hatayı ben bir kere yaptım Bi daha yaparmıyım Deliye dönüp dolanıp peşinde sana taparmıyım? Seni beni yana yana Hem de urun urun arayacaksın Asıl o zaman ne kaybettiğinin Farkına varacaksın __________________
  2. Yaşar İpek - Yana Yana

Yaşar İpek - Yana Yana

Söz Etmeyin Ondan Bana Sevda Bende Derin Yara Kaç Geceler Sabahladım Hasretiyle Yana Yana (x2) Bitti Deyip Çekip Gitti Bir Maziyi Yıkıp Gitti Onu Candan Çok Sevmiştim Yüreğimi Yakıp Gitti (x2) O Günlere Döndürmeyin Beni BAştan Öldürmeyin Senin Cezan Hasret Değil Ben Çekerim Yana Yana (x2)
  3. yandım yandım

yandım yandım

Sevgilim gec kaldın aşka Benide hayata gec bıraktın Yaşayan bir ölüyüm şimdi Sensiz sessiz son baharda Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Yandım Sevgilim inanmadın aşka Gercekle yüzleşince korktun kaçtın? Yaşayan bir ölüyüm şimdi Beni anınca için sızlamaz mı? Cennetlik duygularla cehennem oldun kaldın Yandım Yandım Yandım Yandım...
  4. ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm

ya istiklal ya ölüm soruları istiklal ölüm ile ilgili sorular soruları ve cevapları test test Tayyib'e inat TÜRKÜZ ! Akepe'ye inat TÜRK MİLLETİYİZ ! Fettoş'a inat ULUS DEVLETİZ ! Sanmayın ki güçsüzüz... Biz Türkler, "Muhtaç Olduğumuz Kudretin, Damarlarımızdaki Asil Kanda" olduğunu yeryüzünde en iyi...

Sayfayı Paylaş