Yaz Beni Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Al beni yar

Duman - Al beni yar

duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden...
  2. Emrah - Yara Benim

Emrah - Yara Benim

Yara benim, yara benim Bitmeyen şu yara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim El giyinir beyazları Yaş içinde kara benim Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Bitmez oldu, bitmez oldu Yar çileler bitmez oldu Sen gittiğin günden beri Yar bu yüzüm gülmez oldu Dağlar benim, aay dağlar benim Dolar gözüm, ağlar benim El...
  3. Nazlı - Beni Yazın 2009

Nazlı - Beni Yazın 2009

nazlı mengi Müzik dünyasına yepyeni bir isim merhaba diyor: Nazlı... Serdar Ortaç'ın keşfi olan genç şarkıcı 12 şarkıdan oluşan "Beni Yazın" albümüyle Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı. Albüme ismini veren, sözü ve müziği Serdar Ortaç'a ait şarkısıyla çıkışını gerçekleştiren Nazlı, albümünde Barış Manço'nun unutulmaz eseri "Anlıyor musun Değil...
  4. Yara bende .....(sıla)

Yara bende .....(sıla)

Sıla'nın harika şarkısı ....

Sayfayı Paylaş