Yaz düğünlerine özel yeni sezon abiyeler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yaz düğünlerine özel yeni sezon abiyeler
yazlık abiye modelleri, abiye modelleri, yeni sezon abiye elbise modelleri, straplez abiyeler, uzun abiyeler ile sizlerleyiz.

Özel gün ve gecelerin vazgeçilmez giyim stili olan abiye modelleri, her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Malum yaz aylarını yaşadığımız şu günler de tüm hızı ile özel günler kutlanmaya devam ediliyor.

Nişan, düğün, sünnet, söz gibi özel günler için abiye modelleri arıyorsanız sizlere yeni sezondan seçtiğimiz en yeni muhteşem abiye modellerini bu konumuz da paylaşıyoruz.

Yeni sezon abiye elbise modelleri, yaz aylarına uygun renk ve desenlerdenden oluşuyor. Eğer sadelikten yana tercih yapmak isterseniz o zaman düz renkleri de tercih ederek gecenin en şık bayanları arasın da olmanın gururunu yaşayabilirsiniz.

2017 yılının yeni sezon abiye modelleri arasın da gelenek bozulmayarak her sezon da yerini alan straplez abiye modelleri, uzun abiye modelleri, derin yırtmaçlı ve dekolteli abiye modelleri gibi örnekleri sayabiliriz.

Yeni abiye elbise modelleri hakkın da fikir edinmek ve abiye modellerini yakından incelemeniz için görsellere göz atabilirsiniz. Bu arada abiye elbise altına ayakkabı seçimi nasıl olmalı konumuza da göz atarak işinize yarayacak stil önerilerine ulaşabilirsiniz.

2014-blackchampagne-long-chiffon-evening-prom-dress-wedding-gown-size2-24.JPG
7770_1381652089.JPG
abiye-elbise-modelleri-2016-12.JPG
baviera-1024x1024.JPG
en-yeni-dantelli-abiye-modelleri.JPG
mint-abiye-modeli-2017.JPG
pronovias-2017-abiye-elbise-modelleri_mini_mini-720x320.JPG
rozmiry-zhinochogo-odjagu-2.JPG
Uzun-Yazlık-Abiye-Modeli.JPG
vecherniye-platiya-2.JPG
yazlık-abiye-elbise-modelleri-20171.JPG
yeşil-havalı-abiye-yeni-model.JPG
 
Üst