yazı ve şiir süsleri

Pınarca

Yeni Üye
Üye
yazı ve şiir süsleri
şiir süsleri yazı süsleri şiir defteri süslemeleri yazı süslemeleri Yazılarınıza ve şiirlerine renkli ve değişik görüntüler katabileceğiniz süsler ile daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. İster süslerin içine yazı yada şiirlerini yazabilir isterseniz dilediğiniz yazı yada şiirlerin aralarına ve son kısımlarına bu güzel süsleri koyarak görsel olarak zenginleştirebilirsiniz.
< Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

Moderatörün son düzenlenenleri:
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Word'de düzenLeyerek sağa soLa döndürebiLirsin. kopyaLa yapıştır oLarak çoğaLtırsan kenarLarını döndürüp düzenLersen. Her tarafını kapLar rahatca çiizebiLirsin. Umarım yardımcı oLmuşumdur. Ben öyLe yaptım çünkü. ..

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
  Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Tutum ve yatırım haftası ile ilgili şiir yazılarımız Tutum ve yatırım haftası ile ilgili şiir yazılarımız
Tutum ve yatırım haftası ile ilgili kısa yazılar şiirler neler yapılabilir ? Aralık ayında yapılacak etkinlikler arasında yer alan yerli malı haftası kutlama etkinlikleri en eğlenceliler arasındadır. Yerli malı etkinlikleri listesinde yer...
Egitim 1
Küçük İskender Kimdir? Küçük İskender Kimdir?
28 Mayıs 1964’te İstanbul’da doğdu. Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdi. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde beş yıl okuduktan sonra ayrıldı. Bir süre de İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde öğrenim gördü. 1985 yılından itibaren çeşitli...
Eğitim Şart 0
Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada Tutum Yatırım ve Türk Malları Haftası İle İlgili Yazı ve Şiirler Burada
tutum yatırım türk malları haftası belirli günler ve haftalar yazılar şiirler ile ilgili bilgiler burada melekler. Her yıl 12-18 Aralık tarihleri arasında...
Faydalı Bilgiler 0
Canımın incisine içine mektuplar şiirler yazılar Canımın incisine içine mektuplar şiirler yazılar
Canım herşeyim nefesim seni bi ömür boyu sevicem bitanem.Seniii çok seviyorum Allah senin sevgini yüreğimden eksik etmesin.. [FONT=Comic Sans...
Sevgini Haykır 6
Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir Sizi en güzel anlatan yazı veya şiir
kendini anlatan yazılar kişiyi anlatan yazılar kendini bir yazı kompozisyon kendimizi kompozisyon Başlıkda anlaşıldığı gibi sizi analatan yazıyı veya şiiri yazıcaksınız. evet beni şuan en iyi anlatan...
Melek Oyunları 19