1. kar_tanesi

  kar_tanesi Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  24 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.607
  Beğenilen Mesajlar:
  11
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  KaYSeRi

  Yazıl(a)mayan Forum Kuralları

  Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

  * Mesaj sayısını yükseltmek genel gayeler arasındadır. Bu amaçla her türlü yol denenmelidir * Forumda aktif olmayan hatta hiç mesaj yazmamış üyelerin bile doğum günü en içten dileklerle kutlanmalıdır. Bu şeklide hem forumda birbirimize ne kadar değer verdiğimizi gösterirken hem de mesaj sayımızı yükseltmiş oluruz.
  * Konulara cevap yazılırken referans olarak güvenilir kaynaklardan çok genel yargı hatta çoğunluğun cevabı kullanılmalıdır.
  * Yöneticilere istemedikleri halde bile sık sık dalkavukluk yapılmalıdır. Bu şekilde yöneticilerle samimiyet sağlanılacağı düşünülür.
  * Konulara cevap yazarken imla kurallarından ziyade kendi kurallarımızı dikkate almalıyız. Bu sayede hem zamanımızı boşa harcamamış oluruz hem de şahsımıza münhasır bir dil oluşturmuş oluruz.
  * Açılan konulara yorum yapılırken konunun ilk mesajı geçerlidir. Sonraki mesajlarda ilk mesajdaki fikir/bilgi çürütülmüş olsa bile kaile alınmaz , cevap ilk mesaja göre verilir.
  * Forumda eski üyelerin yeni üyeden üstün olduklarına dair genel bir inanış vardır. Forumda buna şarap ilkesi denilir. Yeni üyelerin ise mesaj yazdıkça değer kazanacağı varsayılır.
  * Tartışma konularında asla ve asla kesin sonuçlara varılmaz. İstenildiği kadar tartışılsın bir mesajla tekrar en başa dönülür. Tartışma bu döngü içinde devam eder.
  * “En iyi ***** kim ? “ sorusuna verilebilecek en uygun cevap “Ben” olmalıdır. Böylece mesaj sayımızı yükseltmekle kalmaz foruma da ne kadar yetenekli olduğumuzu göstermiş oluruz.


   
Yazıl(a)mayan Forum Kuralları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  MeleklerMekani.Com Forum Kuralları

  melekler mekanı forum meleklermekanicom Bu foruma kayıt ücretsizdir! Forum kesinlikle bilgi paylaşımı üzerine kurulmuştur ve başka amaç güdenlerin kayıtları silinecektir. Eğer aşağıdaki esas forum kurallarını okuduysanız ve kabul ediyorsanız lütfen 'Kabul Ediyorum' seçeneğini, işaretleyip 'Kayıt' düğmesine basınız. 1. Her şeyden önce forum'umuza üye olan herkesin bu kuralları okumuş olması...
 2. Yazılı Forum İmzaları Arşivi (Ne ArarSan Burda)

  Yazılı Forum İmzaları Arşivi (Ne ArarSan Burda)

  Yazılı Forum İmzaları Burda forum yazılı imzalar yazılı forum imzaları imzaları imza arşivi
 3. Yeni Forum Kuralları..

  Yeni Forum Kuralları..

  Yeni Forum Kuralları.. 1) Forumdaki bayanlara laf ve mesaj atmak kesinlikle yasaktır. 2) Mesajlara su katmak, download linki yerine cam kırığı vermek , paslanmış trojenleri vermek yasaktır 3) Rep verirken elinizi korkak alıştırmayın. vermemekten korkun hatta 4) Üye girişlerinde mayo ve terlikle gezinmek yasaktır. 5) 24 saat online olup, piyasayı öldürmenin alemi yoktur. Günlük online...
 4. mayalar

  mayalar

  bunlar ne tür bir varlıklar ve insanlardan ne istiyorlar?

Sayfayı Paylaş