Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

yazlık kazak modelleri!

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yazlık kazaklar yazlık kazak modelleri kazak örnekleri yazlik modelleri

2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yazlık kazak modelleri!
    hepsi güzelde bunu çok beğndim ben

yazlık kazak modelleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baharlık kazak modeli

baharlık kazak modeli

baharlık kazak modelleri __________________
  2. yakası çiçekli kazak modeli

yakası çiçekli kazak modeli

kazak yakası nasıl yapılır kazak yaka modelleri örgü yaka modelleri yakası okul
  3. Hoş bir kazak modeli

Hoş bir kazak modeli

Mlz İP: 350 gr şiş:7 Numara Beden : 38 Ön ve arkaya 60 ilmekle başlayın.Ajurla devam edin.30 cm sonra 1düz, 1ters lastik olarak 7 cnm örün, üzerine düz örgü ile devam edin. Kolu 3-2-1 kesin. önde 2 sıra sonra yakayı V şeklinde kesin. omuzlarda 14 ilmek kalacak şekilde ilmekleri kapatın. Kollara 30 ilmekle başlayın. 1 sıra lastik örün. üzerine eşit aralıklarla 14 ilmek arttırın.Ajurla...
  4. Yeşil çiçekli kazak modeli

Yeşil çiçekli kazak modeli

anchor örgü modelleri çiçekli kazak modelleri anchor truva ançhor kazak iplikleri Beden : 36-38. Büyük beden ölçüleri parantez içindedir. Malzemeler: ANCHOR “Truva” El Örgü İpliği. (%80 Polyakrilik,%20Yûnı Yaklaşık 600 gr 1703 Yeşil Yaklaşık 100 gr. 700 San 5 numara 1 çift örgü şişi. Kullanılan Örgüler : Ters örgü - Düz örgü Ölçü : 19 ilmek - 24 sıra = 10×10 cm. UYGULAMA Kazak : Yeşil...
  5. Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları Açık Kazak Modeli

Omuzları açıkta bırakan son derece şık ve yapılışı pratik bayan kazak modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Herkese kolaylıklar dilerim:) Arka/Ön: 3 numaralı şişe Anchor “Fantastik” ile 100 ilmek atın ve 2 ters, 2 düz 62 sıra lastik örün. Üzerine 7 numara şiş ve Elektra ile düz örgü örün. Bu sırayı örerken 100 ilmeği 89 ilmek kalacak şekilde aralardan eksilterek örün....

Sayfayı Paylaş