1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

yeme tırnaklarınıııı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

yeme tırnaklarını recai +adam gibi bi yemek yap ta onu yiyek o zaman

- ne yiyiosun sen öyle çaktırmadan
    + tırnak ister misin?

- yeme tirnaklarini

+ ben tirnaklarimi yemiyom , kenarindaki etleri yiyorum

- hasan yeme oğlum tirnaklarini
    + neremi yiyim

-yeme tırnaklarını
    +ben yemıyom, yere atıyom ki

-tırnaklarını yeme lan
    +ver o zaman senın tırnaklarını yeyim

-tırnağına noldu lan?
    -yidim
    -ayak tırnağı yenir mi lan manyak?

-napıyon zavallı kediye
    -yiyom
    -ne ?
    -sakin ol kediyi yemiyom
    -ohhh be napıyon göremiyom
    -tırnaklarını yiyom benimkileri yasakladı bizimkiler de
    -ha iyi .. iğrenççççsinnn

-Yaren tırnaklarını yemesene..
    +Herşey için çok geç artık!.. -

- Sen tirnaklarinimi yiyosun?
    + Yooo.. Dişlerimle tirnaklarimi tanistiriyorum..
    - O nasil oluyo

-Nabiyon sen
    +Tırnaklarımı yiyorum .. Yer misin ?!
    -Yok abi ben almiyim daha yeni sofradan kalktım
    +Ye lan ye temiz daha 3 hafta önce yıkadım elleri
    -yok abi sana afiyet olsun

_kızım yemesene tırnaklarını illa söylicem mi?
    +söyleme anne ...
    _aferim sözümü dinle şöyle
    _söylemedende yerimde ondan şey ettim

yeme tırnaklarınıııı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni nickler 2011

Yeni nickler 2011

nickler 2011 en yeni nickler 2011 yeni yepyeni yepyeni sözler yeni msn nickleri, 2011, sözleri burada arkadaşlar. Msn nickini yenilemek isteyen Melek'lerimiz için, yeni 2011 nicklerini bir araya getirdik ve huzurlarınıza sunuyoruz:) Sessizlik içinde suskunluğum el veriyor yalnızlığa .. Uzaklardan bir ses beni çağırıyor sonsuzluğa .. Ben gidiyorum sevgilim mutlu kal huzurunla .. ~~ Her...
  2. Tarkan yeni klip

Tarkan yeni klip

tarkan yeni klip, son albüm, adımı kalbine yaz, klibi, haberleri burada arakdaşlar. Magastar Tarkan, yeni albümü "Adımı Kalbine Yaz"a yeni bir klip daha çekti Melek'lerim:) Tarkan’ın son albüm çalışması “Adımı Kalbine Yaz”ın dördüncü klibi hazırlandı. Albüme adını veren şarkının “Ozinga Club Remix” versiyonuna çekilen klip, ilk kez Tarkan’ın internet sitesinde ve Facebook’taki...
  3. Özgünün yeni klibi

Özgünün yeni klibi

özgün son klip şarkısı özgün, yeni klibi, sadece arkadaşız, şarkıları ve haberleri burada arkadaşlar. Şarkıcı Özgün, yeni klbini çekmiş Melek'lerim. Biz de o klibin bu haberini sizlerle paylaşıyoruz :) Özgün, iki şarkılık yeni single’ının klibi için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti. “Sadece Arkadaşız” şarkısına çekilen klibi Mustafa Uslu yönetti. Çekimleri Balat sokaklarında...
  4. Bershka Yeni Koleksiyon

Bershka Yeni Koleksiyon

bershka, yeni koleksiyon, elbseler, pantolonlar, modelleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Bershka yeni koleksiyonunu sizlerle paylaşıyoruz melekler :) yeni koleksiyonu sizlerde beğeneceksiniiz :) işte koleksiyondan bir kaç model :)
  5. koton yeni ürünler

koton yeni ürünler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş