Yengeç Burcu Bebeği ve Özellikleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Yengeç Burcu Bebeği ve Özellikleri
yengeç burcu yengeç burcu bebeği yengeç burcu bebeği özellikleri yengeç burcu bebekleri yengeç burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Doğum yaklaştıkça bir heyecan sarar içinizi melekler :) Kolay mı 9 ay onu karnınızda taşımışsınız, daha onu görmeden sevmiş, bağrınıza basmışsınız. Hele ilk defa kucağınıza verdiklerinde neler hissedeceksiniz bir düşünsenize :) Adını usulca kulağına söyledikten sonra artık hayatınızda yeni bir dönem başlamış olacak melekler :) Eğer canınız bebeğiniz 21 Haziran 22 Temmuz tarihleri arasında kollarınıza geldiyse bir yengeç burcu bebeği annesi oldunuz demektir. Öncelikle gözleriniz aydın olsun diyor ve yengeç burcu bebeği özellikleri hakkında bilgi vermek üzere yengeç burcu bebeğinin özellikleri adlı makalemizi yayınlıyoruz.. :)

Yengeç burcunda doğan bebekler çok hassas, neşeli,içlidirler.Çok sevimli, komik mimikleri olan bebeklerdir.Ancak gün içinde karışık duygular yaşar, gülücükler atarken ağlamaya başlayabilir.Sevdiklerine iyi davranır, sevmediklerine ise tahammülü yoktur.

Disiplin kurallarına uyumu ile tanınır,

Kendisini evinde huzurlu hisseder, odası önemli sığınağıdır.

Erkek yengeçler yaşamın sertliklerinden hoşlanmaz, ya alaycı ya da negatif tavır alır.

Kız yengeç ise kabuğuna çekilir, erişilmez olur, cesaretlendirmek gerekecektir.

Bebeğinize gereken şefkati gösterirseniz , güvenini kazanırsanız , bebeğinizi rahatlıkla terbiye edip büyütebilirsiniz, yoksa bebek hislerini içine atabilir, ve kendini yalnız hissedebilir, mutsuz olabilir.
 
Üst