Etiketler:
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Yeni ansiklopediniz...

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Ünlü bilgi kaynağı Wikipedia sonunda karşımıza basılı halde çıkmaya hazırlanıyor. Wikipedia'nın kitabı basılıyor.

Ünlü bilgi kaynağı sonunda kitap haline geliyor. Pek çoğumuzun basılı materyalleri bırakıp internetten bilgi edinmeyi seçtiği şu günlerde Wikipedia bunun tam tersini yapmaya hazırlanıyor.

Almanya'da basılacak olan Wikipedia, internet sürümüne göre oldukça mütavazi olacak. Yaklaşık 1.000 sayfaya sahip olacak olan kitapta 50 bin başlık yer alacak.

Kitap, Eylül ayında 20 Euro'luk fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Satılan kitap başına 1 Euro doğrudan Wikipedia'ya gidecek.

< Konu Resmi..>

Yeni ansiklopediniz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

Yeni Mecralarda Yeni Maceralar

Yeni Mecralarda Yeni Maceralar Etkili pazarlama iletişiminde yakın bir zamanlar alternatif mecra olarak kullanılan birçok mecra, markalar için artık yeni maceraların arandığı mecralara mı dönüşüyor? Hızla değişen ve gelişen hız dünyasının, hız tutkunlarından olanlar için ulaşımda vazgeçilmezlerdendir İstanbul metrosu. Yalnızca İstanbul metrosu mu? Tabi ki de hayır. Ankara ve İzmir metrosu da...
  2. Ansiklopediyi kim buldu, Ansiklopedinin icadı

Ansiklopediyi kim buldu, Ansiklopedinin icadı

Bu yazı: Ansiklopediyi kim buldu, Ansiklopedinin icadı içerik kısaca.. Ansiklopedi nezaman bulundu, İlk Ansiklopediyi kim hazırladı, Tarihteki ilk Ansiklopedi, hakkında bilgiler içermektedir. Bir çok kitaplığını raflarını kaplayan ve bilgi deposu olan ansiklopedileri ilk kim, hangi tarihte buldu diye merak ediyor musunuz Melek'ler? O halde buyrun merak giderelim :) Ansiklopedi nezaman...
  3. Yeni yılda beklentilerimiz

Yeni yılda beklentilerimiz

Meleklerim acısıyla tatlısıyla bir yıl daha nerdeyse geride kaldı bazılarımız için 2011 çok güzel geçsede bazılarımız için beklediği gibi bir yıl olmamıştır ben burda sizlerden 2012 den beklentilerinizi paylaşmanızı istiyorum şimdiden çok teşekkür ederim
  4. Yeni yıl karikatüeleri

Yeni yıl karikatüeleri

karikatürler yeni yıl karikatürleri noel baba karikatürleri burada.Yeni yıl için bir çok yeni yıl e-kartları ve yeni yıl smileyleri paylaştık şimdiyse yeni yılı gülerek karşılamak için yeni yıl karikatürleri paylaşıcaz.Bir birinden komik yeni yıl karikatürleri konumuzda.
  5. Melekler Ben Yeniyim!

Melekler Ben Yeniyim!

merhaba cicişler. Ben bu sitede yeniyim. İnşAllah en kısa zamanda siz bana, ben size alışırım.

Sayfayı Paylaş