Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni aşk nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

.ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe...

Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

45515612165156126545 kere saRıL bana...

' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmış 1 Ruh Numunésiyim..!

Dilek Tutmadan Kaydı Tüm yıLdızlar :S

Herkes kendini cok iyi biliyor...
    Şimdi Yol Ver Kendine!!

Bir anlık mutluluğum sizi çok mu üzdü?

~Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini.. Kocaman "yanılgılar" almış !.

Yeni aşk nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk nickleri

aşk nickleri

seninleyim nickleri kaybetmekten korkuyorum nickleri korkuyorum nickler sonuna kadar seninleyim ne kolumda kelepçe ne yanımda gardiyan ne gönlümde zulüm ne ensemde ölüm o gün yanlız sen olacaksın gülüm Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum... dünyada tek kahroldugum şey merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır....
  2. Aşk Nickleri

Aşk Nickleri

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını...
  3. Yeni Ask MSN Nickleri

Yeni Ask MSN Nickleri

yeni aşka başlama nickleri yeni başlayan aşk nickleri en aşk kısa msn kısa Sen Gelipte Pismanim Desen Bana Ceza Ver Raziyim Cezama Desen Sana Tek Bir Ceza Verirdim Seninde Benim Gibi Sevmeni Isterdim. Seni Gordugum Ilk Ani Hatirliyorum. Ve Hic Durmadan Agliyorum. Kimler Icin Dokmedimki Gozyasi,senin Icin Dokuyorsam Ne Cikar.omur Temelinden Her Bir Tasi,senin Icin Sokuyorsam Ne Cikar......
  4. Yeni Msn Nickleri

Yeni Msn Nickleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yeni Msn Nickleri ™

Yeni Msn Nickleri ™

Gidişinin lekesi çıkmıyor hala yüreğimden Hala silinmiyor izlerin düşlerimden ****************** Hayallerim soğuk bir intiharın eşiğinde Kaybolmayı bekliyorlar sessizce *************** Arkamdan kOnuŞma Haddimi biLdir DuyGuLarımı ArıyOsan Netten indiR *************** iki dakika salağa yatarım ömür boyu aptalım olursun *************** melankolik bir deliyim başım hep önde kahkalar eğreti...

Sayfayı Paylaş