1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni aşk nickleri

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

.ßunCa aCıyı ßoşa Çekmez hiÇ kimSe...
    Kimseye kendime ettiğim kadar ihanet etmediM..

45515612165156126545 kere saRıL bana...

' ßén TamamıyLa İnsan Gißi Görünmék Üzéré TamamLanmış 1 Ruh Numunésiyim..!

Dilek Tutmadan Kaydı Tüm yıLdızlar :S

Herkes kendini cok iyi biliyor...
    Şimdi Yol Ver Kendine!!

Bir anlık mutluluğum sizi çok mu üzdü?

~Aşk için kurduğum "düşlerin" yerini.. Kocaman "yanılgılar" almış !.

Yeni aşk nickleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk nickleri

aşk nickleri

seninleyim nickleri kaybetmekten korkuyorum nickleri korkuyorum nickler sonuna kadar seninleyim ne kolumda kelepçe ne yanımda gardiyan ne gönlümde zulüm ne ensemde ölüm o gün yanlız sen olacaksın gülüm Ölümden korktuğum gibi seni sevmekten seni sevmekten vazgeçmediğim halde kaybetmekten korkuyorum... dünyada tek kahroldugum şey merhaba diyerek birleşen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır....
  2. komik aşk nickleri

komik aşk nickleri

♥ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...
  3. Aşk-Sevgi Nickleri

Aşk-Sevgi Nickleri

ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya...
  4. Aşk Nickleri

Aşk Nickleri

Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile ... Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye. *Yüreğime bir türlü o gitti diyemiorum... *Aşk ne zaman biter bilio musun? Bitti dediğinde yüreğin acıyorsa. *Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın.Şimdi güneşin doğmasını...
  5. aşk ve sevgi nickleri

aşk ve sevgi nickleri

ağabeye sevgi sözleri aşk ve sevgi nickleri ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha konuşmam.rahatsız ediyorsa varlığımölürüm karşına çıkmam.rahatsız eden sevgim ise;ÜZGÜNÜM ONA KARIŞAMAM Kalbim her dakika hızla çarpardı göğsümün içinde ateş var gibi Aşıkım ek iş olarak da öğrencilik yapıyorum (ya Yari Dalgali Olmali...

Sayfayı Paylaş