1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yeni Atatürk Yosi Mirzahi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

atatürk, yeni atatürk, rolü, rolünü oynayanlar, yosi mirzahi, çanakkale zaferi belgeseli, resimleri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar
    Atatürk roülün oynayan ünlüler arasına bir yenisi daha katıldı Melek'lerim. Bu rol için 20 kilo veren yosi Mirzahi, Çanakkale Zaferi için çekilne bir belgeselde, Türk Ulusunun önderi Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandıracak.

İşte o haber Melek'ler!

Atatürk’ü canlandıran son ünlü Yosi Mizrahi oldu. Oyuncu, rolü için 20 kilo verdi.

MUSTAFA Kemal Atatürk’ü canlandıran oyuncular kervanına Yosi Mizrahi de katıldı. Ünlü oyuncu, Çanakkale Zaferi’ni konu alan bir belgesel için kamera karşısına geçti. Rolü için 20 kilo verdiğini söyleyen Mizrahi, makyaj ve kostümle Atatürk’e benzetildi. Plastik makyaja gerek duyulmadığını söyleyen Mizrahi, “Atatürk hayranı biriyim. Bu projeden teklif almak beni çok gururlandırdı. Rolün bana teklif edilmesinin nedeni, Atatürk’e olan benzerliğim” dedi. Hologram ve 3D teknolojileriyle hazırlanan belgesel, Çanakkale’deki Kabatepe Simülasyon Merkezi’nde gösterilecek.

Yeni Atatürk Yosi Mirzahi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk!!!

Atatürk!!!

http://www.youtube.com/watch?v=mywhgfE-QtI
  2. ATATÜRKün bilinmeyen yeni cikan resimleri...

ATATÜRKün bilinmeyen yeni cikan resimleri...

atatürk resmi büyük boy atatürk büyük boy resmi atatürkün fotoğrafları fotoğrafları
  3. Yeni müzik kurumlarımızın açılmasında atatürk’ün önderliği

Yeni müzik kurumlarımızın açılmasında atatürk’ün önderliği

atatürkün önderliği ile ilgili özlü sözler atatürkün önderliğinde gerçekleştirilen özlü sözler önderliğinde gerçekleştirilen değişiklikler söz söz değişikliklerle ilgili Atatürk, her türlü yenilik ve ilerlemede öncü olma görevini üstlenen bir liderdi.Atatürk, yeni müzik kurumlarımızın açılmasında da öncülük etmeyi sürdürmüştür. Onun sayesinde Osmanlı zamanından kalma mevcut müzik aletlerini...
  4. Atatürk Resimli Yüzükler

Atatürk Resimli Yüzükler

atatürk yüzükleri atatürk resimli yüzük resimli yüzükler yüzükler Atamızın resminin olduğu harika yüzükler.
  5. Atatürkün Hayatı

Atatürkün Hayatı

Oğlumun performans ödevi için araştırma yaparken aşağıdaki bilgilere ulaştım. Ne yapayım ben araştırıyorum. Bu performans ödevlerinden emin olun gına geldi. Çocuklarımızın bağzıları daha bilgisayarı bile kullanmayı bilmezken mecburen biz anne babalar bu ödevler için pc de zaman geçirmek zorunda kalıyoruz. ATATÜRK'ün HAYATI Mustafa Kemal Atatürk 1881 yılında Selânik'te Kocakasım Mahallesi,...

Sayfayı Paylaş