1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Yeni Avatar Filmleri Yolda Melekler !

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, gelmiş geçmiş en büyük bütçeli filmlerin başında gelen ve izlenme rekorları kıran Avatar serisi geliyor. Yeni avatar filmi için gün sayan yapımcılar, Avatar 2, Avatar 3 hatta Avatar 4 üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Haberin detayları şöyle...

Ünlü yönetmen James Cameron üç boyutlu yapıtlara yeni bir soluk getiren son filmi Avatar'ın devamı için çalışmalara başlıyor.

Sigourney Weaver'ın yaptığı açıklamaya göre tamamı tek seferde gerçekleştirilecek üç filmin çekimlerine sonbahar aylarında başlanacak ve Weaver her üç filmde de rol alacak. Weaver filmlerin çekimlerinin ne kadar süreceği ve filmde ne şekilde rol alacağı ile ilgili net bir bilgisinin olmadığını da belirtti.

İkinci filmin 2014'e yetişmesinin pek mümkün olmadığını söyleyen yapımcı Jon Landau'ya göre en erken tarih 2015.

Yeni Avatar Filmleri Yolda Melekler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel melek avatarları

En güzel melek avatarları

Kadınlar için en güzel kadın melek ve hareketli avatarları bir araya topluyorum ve sitemizede yüklüyorum ki ölmesinler değerli kullanıcılarımız ve misafirler. Bu kadın ve hareketli melek avatarları gerçekten çok hoşlar istediğinizi kullanabilirsiniz. Hayırlı olsun :puha:
  2. meleklere melek avatarları

meleklere melek avatarları

melek avatarları
  3. melek avatarları...

melek avatarları...

Hareketli ve en güzel kadın melek avatarları geldi kızlar istediğinizi seçin beğenin ve sitemizde de avatar olarak kullanın :)
  4. Avatarım Yok Diyen Meleklere

Daha çok melankolik meleklerimin beğeneceği avatarlar var ama tüm melişlerime armağan ediyorum :kiss: Bu avatarlar size çok yakışacak :tik:
  5. Meleklere Hareketli Kadın Avatarları

Meleklere Hareketli Kadın Avatarları

kadın avatarları hareketli avatarlar 2013 2014 Selamlar Sevgili arkadaşlarım, Sitemize yeni üye olan arkadaşlarımız aşağıdaki avatarları rahatlıkla kullanabilecekler. Yardıma ihtiyacı olan bana msj olarak dönsün yada chatboxta ki yöneticilerden herhangi birisinden yardım istesin. :D:d

Sayfayı Paylaş