yeni bir diyet: metabolic balance

Güler

Yeni Üye
Üye
yeni bir diyet: metabolic balance
metabolik balance metabolik balans diyeti metabolic balance balans metabolic diyeti
merhaba meleklerim
belki duymusunuzdur, yeni bir diyet cikti metabolic balance isimli... bu diyet cok saglikli ve doktor kontrolinde uygulaniyor. önce doktora kan aldirmaya gidiliyor. sonra kandan 36 tane test cikartilip size özel yemek plani cikartiliyor. yani vucutunuz neyi gerekli duyuyorsa onu yiyebiliyorsunuz belli bir miktarda. bu yemek plani da sizin parmak iziniz sayilir, cünkü hersey gramina göre belirtilmis.
bu rejim 4 etapli.

1. etap hazirlik (2 gün)

2. etap vucutu bu degisik yemek tarzina alistirmak (14 gün) ve rejim etabi oluyor ayni anda --> ideal kiloya kadar devam edebilirsiniz

3. etap yavas yavas simdiye kadar yasak olan gidalari yemek planina eklemek

4. etap kiloyu tutabilmek

ben 2 haftadir bunu uyguluyorum ve kendimi harika hissediyorum. benim sorunum diyet degil, bulimia hastasi olmam...ama bu rejim sayesinde kurtuldum nihayet nihayet nihayet...:eferin: :eferin: :eferin:

bu rejimi hekese tavsiye ederim. ama sadece rejim yapmak icin degil saglikli beslenmek iyin de uygulaniyor.

sizlere daha iyi anlasilsin diye bir link vereyim:
http://www.emindex.ch/manfred.heggli/Flyer_tuerkisch.pdf

Cevap: yeni bir diyet: metabolic balance

arkadaslar. sanirimm bu rejim veya saglikli beslenme türkiyede daha cikmadi...öyle okudum...:seker:

Geri