1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  yeni bir proje

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  ünlü oyuncu Vural Çelik ve Tuğba Ünsal bir dizide başrol oyuncuları.......
  KRİMİNAL KOMEDİYLE TANIŞACACAK!
  [​IMG]
  TRT İÇİN ÇEKİLEN “CANINI SEVDİĞİM İSTANBUL’U”NDA BAŞROLLERİ ÜSTLENEN TUBA ÜNSAL VE VURAL ÇELİK, YAKINDA TÜRKİYE’Yİ KRİMİNAL KOMEDİ İLE TANIŞTIRACAK...

  Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan, bir dönem FBI’da çalışan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun maceralarını konu alan dizinin detaylarını Ünsal ve Çelik anlattı.

  TRT için çekilen “Canını Sevdiğim ıstanbul’u” dizisinde başrolleri paylaşan Tuba Ünsal ve Vural Çelik, yakında Türkiye’yi kriminal komedi ile tanıştıracak. Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun maceralarını konu alan dizinin detaylarını Ünsal ve Çelik anlattı.

  Bu projeye nasıl dahil oldunuz?
  - T.Ü: Teklif bundan altı ay önce, ben Amerika’dayken geldi. Amerika’da eğitim almış genç bir polis memurunu canlandırmamı istediler. Bir dönem FBI’da çalışmış, birçok önemli yerde staj yapmış Oya adında bir kız... Türkiye’de Amerikan dizisi “CSI”ı ti’ye alan, tamamen ironisini yapan bir dizi olması beni çok etkiledi. Zaten komedi oynamak istiyordum. “Yemin”de 1.5 yıl, 54 bölüm drama oynadım çünkü... Her gün ağlıyordum. ınsanlar sokakta durdurup “Kızım ağlama sen” diyordu. Oysa normal hayatımda gülmeden duramayan biriyimdir. Senaryonun okurken beni güldürebilmesi de “evet” dememde etkili oldu tabii...
  - V.Ç: Altı ay önce yapım şirketiyle bir araya geldik. Ali Sunal da o dönemde projeyle iç içe olan, bize destek veren kişilerden biriydi. Daha sonra işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu projeden ayrılmak zorunda kaldı. Kolay rol beğenmeyen bir insanım ama bana önerilen tiplemeyi çok beğendim. Sevenlerime buradan bir haber vereyim: Yeni sloganlar geliyor.
  - T.Ü: Orijinal CSI dizine dönersek... Kimse kendini kandırmasın, gerçeğini yapmak, yani onlar kadar mükemmel bir şekilde yapmak zaten mümkün değil. Ama “MAT” dizisi gerçekten çok iyi. Olaylara bu kadar ciddi yaklaşan başka bir dizi yoktu zaten bu güne kadar... Onlar cesaret edip gerçeğini yaptılar, biz de cesaret edip ironisini yaptık.

  BİZ AYRI STİLLERİN İNSANLARIYIZ

  Nasıl bir set ortamınız var?
  - V.Ç: ılk bölümümüzün çekimlerini daha yeni bitirdik ama Yalçın Gülhan, Umut Sezgin, Misak Toros ve Altuğ Yüksel gibi birçok başarılı oyuncuyla çalışıyoruz. Abilerimizin yanında öğrenciliği devam eden biri gibi hissetmek çok güzel. Zaten onların yanında çalışmak başlı başına bir zevk.

  Oya Çakır nasıl bir rol?
  - T.Ü. Vatanı Türkiye ve burada yaşamak istiyor. Özel hayatında daha Nişantaşı kızı gibi, minik köpeğini dolaştıran, daha eğlenceli kıyafetler giyen bir kızken, işte daha ciddi, kendini kabul ettirmeye çalışan biri. Herkes “Bu daha genç bir kız, biz bunu ezeriz” derken, kız o kadar güzel karakterini ortaya koyuyor ki onlar da saygı duymak zorunda kalıyorlar. Kalıpların dışında bir komiser profili... Partneri ise Ziyan Zebiloğlu, yani Vural Çelik ve aramızda ciddi bir çekişme var. Ziyan daha Allah’a emanet gidiyor, benimse metotlarım var.

  Oya Çakır ile aranızda nasıl bir çekişme var?
  - V.Ç: Meslek olarak ele alınırsak, ikimiz de ayrı stillerin insanlarıyız. Onun Amerika’da farklı bir eğitim metoduyla yetişmiş ve o metodu benimsemiş olması, benimse tamamen geleneksel yöntemleri kullanmam yüzünden doğan bir çatışma var.
  - T.Ü: Mesela ben bir olayla ilgili görüşürken “Kamera kayıtlarını incelediniz mi?” diye soruyorum, Ziyan da “Ben de tam onu düşünüyordum” diye cevap veriyor.

  Diziden beklentiniz nedir?
  - V.Ç: ıkinci bölümü çekmeye daha yeni başladık. Gidişatı sizin ve halkımızın takdirine bırakacağız. Elimizden geldiğince layığıyla bir oyun çıkaracağız. Özveri ile ciddi bir mesai yaşamaktayız. En hassas olduğumuz konulardan biri de TRT kanalında yayınlanıp, daha büyük kitlelere ulaşacak olması.

  TRT’nin zaten çok ciddi bir polisiye dizisi var şu an: “MAT”... “CSI” yani “Canını Sevdiğim ıstanbul’u” aynı kanalda kendine nasıl bir yer bulacak?
  - V.Ç: Kanalımızın en iddialı komedi yapıtı olma özelliğini taşıyoruz bir kere... Üzerimizde bunun sorumluğu var. Kanallar arasında da kendimize yer edinmek için savaşacağız, umarım güzel bir yer ediniriz. ıddialı başladığı halde iki, üç bölüm sonra sona eren birçok dizi var. Bakalım...
  - T.Ü: Ha, bu arada iddialı gelmiyor muyuz, geliyoruz.

  Tuba Hanım, “Çarkıfelek”in hostesliğini de yapıyorsunuz bir süredir. O programla “CSI”ın çekimleri çakışmayacak mı?
  - T.Ü: O bir eğlence sadece. Ben sosyal hayatı olan bir kızım. “Çarkıfelek” de benim o yönümü tatmin ediyor. Daha önce kültür sanat, müzik programları yaptım ama ilk kez sorumluluk bende olmadığından zorlanacağımı sanmıyorum. “Çarkıfelek” Mehmet Ali Erbil’in şovu, ben de ona yardımcı olan, orada eğlenen ve takılan bir kızım. Anlaşmam haziran ayına kadar.

  Göbek dansı öğrenecek ve yarışmanın sizden önceki hostesi Asena’nın açığını kapayacakmışsınız...
  - T.Ü: Laflarımın kâale alınacağını düşünerek bir şeyler söylemiyorum. Her söylediğimi o kadar ciddiye almayın.

  “TÜRKiYE’NİN MADONNA’SIYIM” DEMEM KADINA SAYGISIZLIK OLUR

  Hello! dergisi, “It’s a Joke”ta açılan Madonna sergisinden yola çıkarak sizinle Madonna konseptinde özel bir çekim yaptı. Nasıl doğdu bu proje?
  - Dergi için sergi haberi yapılırken “Biz de biriyle bu çekimi gerçekleştirelim” diyorlar. Model olarak da bana teklifte bulundular. Madonna ekoldür ve en beğendiğim kadınlardan biridir. Hayatımızda gerçek anlamda çok ortak nokta bulamadık ama yine de kendi ülkeme göre farklı hareketler yaptığım söylenebilir. Bu güne kadar Türkiye’de en çok kapak olmuş oyuncuyum. Yine de “Ben Türkiye’nin Madonna’sıyım” demem, kadına çok büyük saygısızlık olur.

  Fotoğraf eğitimi aldığınızı biliyoruz. Çalışmalarınızı ne zaman görebileceğiz?
  - Üniversitede fotoğraf okuyorum. Benim de arkadaşlarım ve modellerim var, onları çekiyorum. Kimin ekran önünde nasıl olduğunu görüyorsun. .
  Çok özel bir şey fotoğraf çekmek. Tüm yaşadıklarını arkada bıraktıklarını fotoğraflarına yansıtıyorsun. Benim için daha kişisel bir şey. Çektiklerimi hocalarıma bile gösterirken çekiniyorum. Daha yol almam gereken çok zaman var. Zaten herkese de fotoğraflarımla ilgili portfolyomu çok göstermiyorum.

   
yeni bir proje konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Pera GYO'dan Yeni Projeler

  Pera GYO'dan Yeni Projeler

  pera gyo ayşegül bensel ENERJİ ve altyapı hizmetlerinde faaliyet gösteren Global Yatırım Holding’in iştiraki Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 200 milyon dolar yatırımla Denizli’de Sümerpark konut projesini hayata geçiriyor. Pera’nın, Sümerbank’tan satın aldığı arsa üzerine konumlandırdığı 316 konutluk projede alışveriş merkezi, otel ve hastane de yer alıyor. Pera GYO Genel Müdürü...
 2. Vural Çelik yeni projede

  Vural Çelik yeni projede

  Avrupa Yakası adlı dizide oynayan Kubilay isimli oyuncu Vural Çelik yeni bir diziyle karşımıza çıkıyor.... 'AVRUPA YAKASI'NDA DOST YOK! 'CSI' İSİMLİ YENİ BİR DİZİDE KOMİSER ROLÜYLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANAN VURAL ÇELİK ŞÖHRETİ YAKALADIĞI 'AVRUPA YAKASI'NI ARTIK İZLEYEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ: ANILARIM VAR, ÇOK ÜZÜLÜYORUM.. 'Avrupa Yakası ile şöhreti yakalayan Vural Çelik, Tuba Ünsal'la başrolleri...
 3. Berna'dan yeni proje

  Berna'dan yeni proje

  önceki günlerdeki bir haberimizde Berna Laçin'in yeni bir dizide rol alacağından bahsetmiştik şimdi bu dizi ile ilgili söyleşimize geçelim...... DİZİSİNE OYUNCU ARIYOR! TÜRKİYE'DE DRAM AĞIRLIKLI BİR SÜRÜ DİZİ OLDUĞUNU İFADE EDEREK 'ÇOK GÜZEL DİZİLER VAR. AŞK-I MEMNU, YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ.. BEN ONLARA RAKİP OLACAK BİR DİZİ YAPMAK YERİNE FARKLI BİR KULVARDAN GİTMEYİ ÇOK SEVERİM. OLMAYAN BİR...
 4. Acun Yeni Projelerle Geliyor!

  Acun Yeni Projelerle Geliyor!

  acun ılıcalı, yeni projeleri, bomba gibi geliyor, neler yapacak, 2011-2012, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yaptığı programlarla izleyiciyi ekrana kilitlemeyi bilen Acun Ilıcalı'nın gözü daha da yükseklerde! Ilıcalı katıldığı Kenan Erçetin'in programında yeni bir projeyle kısa bir zaman sonra ekranlarda olacağı sinyalini verdi. Ünlü yapımcı, programda yeni...
 5. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

  Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

  vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...

Sayfayı Paylaş