Etiketler:
 1. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul

  yeni bir proje

  Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

  ünlü oyuncu Vural Çelik ve Tuğba Ünsal bir dizide başrol oyuncuları.......

  KRİMİNAL KOMEDİYLE TANIŞACACAK!
  [​IMG]
  TRT İÇİN ÇEKİLEN “CANINI SEVDİĞİM İSTANBUL’U”NDA BAŞROLLERİ ÜSTLENEN TUBA ÜNSAL VE VURAL ÇELİK, YAKINDA TÜRKİYE’Yİ KRİMİNAL KOMEDİ İLE TANIŞTIRACAK...

  Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan, bir dönem FBI’da çalışan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun maceralarını konu alan dizinin detaylarını Ünsal ve Çelik anlattı.

  TRT için çekilen “Canını Sevdiğim ıstanbul’u” dizisinde başrolleri paylaşan Tuba Ünsal ve Vural Çelik, yakında Türkiye’yi kriminal komedi ile tanıştıracak. Amerika’dan gelen ve işi kuralına göre oynayan Oya Çakır ile geleneksel Türk polisi Ziyan Zebiloğlu’nun maceralarını konu alan dizinin detaylarını Ünsal ve Çelik anlattı.

  Bu projeye nasıl dahil oldunuz?
  - T.Ü: Teklif bundan altı ay önce, ben Amerika’dayken geldi. Amerika’da eğitim almış genç bir polis memurunu canlandırmamı istediler. Bir dönem FBI’da çalışmış, birçok önemli yerde staj yapmış Oya adında bir kız... Türkiye’de Amerikan dizisi “CSI”ı ti’ye alan, tamamen ironisini yapan bir dizi olması beni çok etkiledi. Zaten komedi oynamak istiyordum. “Yemin”de 1.5 yıl, 54 bölüm drama oynadım çünkü... Her gün ağlıyordum. ınsanlar sokakta durdurup “Kızım ağlama sen” diyordu. Oysa normal hayatımda gülmeden duramayan biriyimdir. Senaryonun okurken beni güldürebilmesi de “evet” dememde etkili oldu tabii...
  - V.Ç: Altı ay önce yapım şirketiyle bir araya geldik. Ali Sunal da o dönemde projeyle iç içe olan, bize destek veren kişilerden biriydi. Daha sonra işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu projeden ayrılmak zorunda kaldı. Kolay rol beğenmeyen bir insanım ama bana önerilen tiplemeyi çok beğendim. Sevenlerime buradan bir haber vereyim: Yeni sloganlar geliyor.
  - T.Ü: Orijinal CSI dizine dönersek... Kimse kendini kandırmasın, gerçeğini yapmak, yani onlar kadar mükemmel bir şekilde yapmak zaten mümkün değil. Ama “MAT” dizisi gerçekten çok iyi. Olaylara bu kadar ciddi yaklaşan başka bir dizi yoktu zaten bu güne kadar... Onlar cesaret edip gerçeğini yaptılar, biz de cesaret edip ironisini yaptık.

  BİZ AYRI STİLLERİN İNSANLARIYIZ

  Nasıl bir set ortamınız var?
  - V.Ç: ılk bölümümüzün çekimlerini daha yeni bitirdik ama Yalçın Gülhan, Umut Sezgin, Misak Toros ve Altuğ Yüksel gibi birçok başarılı oyuncuyla çalışıyoruz. Abilerimizin yanında öğrenciliği devam eden biri gibi hissetmek çok güzel. Zaten onların yanında çalışmak başlı başına bir zevk.

  Oya Çakır nasıl bir rol?
  - T.Ü. Vatanı Türkiye ve burada yaşamak istiyor. Özel hayatında daha Nişantaşı kızı gibi, minik köpeğini dolaştıran, daha eğlenceli kıyafetler giyen bir kızken, işte daha ciddi, kendini kabul ettirmeye çalışan biri. Herkes “Bu daha genç bir kız, biz bunu ezeriz” derken, kız o kadar güzel karakterini ortaya koyuyor ki onlar da saygı duymak zorunda kalıyorlar. Kalıpların dışında bir komiser profili... Partneri ise Ziyan Zebiloğlu, yani Vural Çelik ve aramızda ciddi bir çekişme var. Ziyan daha Allah’a emanet gidiyor, benimse metotlarım var.

  Oya Çakır ile aranızda nasıl bir çekişme var?
  - V.Ç: Meslek olarak ele alınırsak, ikimiz de ayrı stillerin insanlarıyız. Onun Amerika’da farklı bir eğitim metoduyla yetişmiş ve o metodu benimsemiş olması, benimse tamamen geleneksel yöntemleri kullanmam yüzünden doğan bir çatışma var.
  - T.Ü: Mesela ben bir olayla ilgili görüşürken “Kamera kayıtlarını incelediniz mi?” diye soruyorum, Ziyan da “Ben de tam onu düşünüyordum” diye cevap veriyor.

  Diziden beklentiniz nedir?
  - V.Ç: ıkinci bölümü çekmeye daha yeni başladık. Gidişatı sizin ve halkımızın takdirine bırakacağız. Elimizden geldiğince layığıyla bir oyun çıkaracağız. Özveri ile ciddi bir mesai yaşamaktayız. En hassas olduğumuz konulardan biri de TRT kanalında yayınlanıp, daha büyük kitlelere ulaşacak olması.

  TRT’nin zaten çok ciddi bir polisiye dizisi var şu an: “MAT”... “CSI” yani “Canını Sevdiğim ıstanbul’u” aynı kanalda kendine nasıl bir yer bulacak?
  - V.Ç: Kanalımızın en iddialı komedi yapıtı olma özelliğini taşıyoruz bir kere... Üzerimizde bunun sorumluğu var. Kanallar arasında da kendimize yer edinmek için savaşacağız, umarım güzel bir yer ediniriz. ıddialı başladığı halde iki, üç bölüm sonra sona eren birçok dizi var. Bakalım...
  - T.Ü: Ha, bu arada iddialı gelmiyor muyuz, geliyoruz.

  Tuba Hanım, “Çarkıfelek”in hostesliğini de yapıyorsunuz bir süredir. O programla “CSI”ın çekimleri çakışmayacak mı?
  - T.Ü: O bir eğlence sadece. Ben sosyal hayatı olan bir kızım. “Çarkıfelek” de benim o yönümü tatmin ediyor. Daha önce kültür sanat, müzik programları yaptım ama ilk kez sorumluluk bende olmadığından zorlanacağımı sanmıyorum. “Çarkıfelek” Mehmet Ali Erbil’in şovu, ben de ona yardımcı olan, orada eğlenen ve takılan bir kızım. Anlaşmam haziran ayına kadar.

  Göbek dansı öğrenecek ve yarışmanın sizden önceki hostesi Asena’nın açığını kapayacakmışsınız...
  - T.Ü: Laflarımın kâale alınacağını düşünerek bir şeyler söylemiyorum. Her söylediğimi o kadar ciddiye almayın.

  “TÜRKiYE’NİN MADONNA’SIYIM” DEMEM KADINA SAYGISIZLIK OLUR

  Hello! dergisi, “It’s a Joke”ta açılan Madonna sergisinden yola çıkarak sizinle Madonna konseptinde özel bir çekim yaptı. Nasıl doğdu bu proje?
  - Dergi için sergi haberi yapılırken “Biz de biriyle bu çekimi gerçekleştirelim” diyorlar. Model olarak da bana teklifte bulundular. Madonna ekoldür ve en beğendiğim kadınlardan biridir. Hayatımızda gerçek anlamda çok ortak nokta bulamadık ama yine de kendi ülkeme göre farklı hareketler yaptığım söylenebilir. Bu güne kadar Türkiye’de en çok kapak olmuş oyuncuyum. Yine de “Ben Türkiye’nin Madonna’sıyım” demem, kadına çok büyük saygısızlık olur.

  Fotoğraf eğitimi aldığınızı biliyoruz. Çalışmalarınızı ne zaman görebileceğiz?
  - Üniversitede fotoğraf okuyorum. Benim de arkadaşlarım ve modellerim var, onları çekiyorum. Kimin ekran önünde nasıl olduğunu görüyorsun. .
  Çok özel bir şey fotoğraf çekmek. Tüm yaşadıklarını arkada bıraktıklarını fotoğraflarına yansıtıyorsun. Benim için daha kişisel bir şey. Çektiklerimi hocalarıma bile gösterirken çekiniyorum. Daha yol almam gereken çok zaman var. Zaten herkese de fotoğraflarımla ilgili portfolyomu çok göstermiyorum.
   
yeni bir proje konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. yeni projelerde Hadise

  yeni projelerde Hadise

  çok yoğun bir tempoda olan Hadise mayıs ayına kadar koşuştırmacalar içerindeyken yeni teklifler yeni projelerle karşıkarşıya...... HADİSE'YE YENİ BİR GÖREV DAHA... KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI ERTUĞRUL GÜNAY TÜRKİYE'NİN TANITIMI İÇİN SANATÇILARI DESTEKLEYECEKLERİNİ SÖYLEDİ. GÜNAY 'HADİSE İYİ EĞİTİM GÖRMÜŞ. OLGUN VE MÜTEVAZI. YENİ YÜZÜMÜZ OLABİLİR' DEDİ... Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay...
 2. Berna'dan yeni proje

  Berna'dan yeni proje

  önceki günlerdeki bir haberimizde Berna Laçin'in yeni bir dizide rol alacağından bahsetmiştik şimdi bu dizi ile ilgili söyleşimize geçelim...... DİZİSİNE OYUNCU ARIYOR! TÜRKİYE'DE DRAM AĞIRLIKLI BİR SÜRÜ DİZİ OLDUĞUNU İFADE EDEREK 'ÇOK GÜZEL DİZİLER VAR. AŞK-I MEMNU, YAPRAK DÖKÜMÜ GİBİ.. BEN ONLARA RAKİP OLACAK BİR DİZİ YAPMAK YERİNE FARKLI BİR KULVARDAN GİTMEYİ ÇOK SEVERİM. OLMAYAN BİR...
 3. Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

  Vahide Gördüm ve Altan Gördüm Yeni Bir Projede Birliktele

  vahide gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran iki ünlü oyuncu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm yeni bir proje için tekrar bir araya geliyorlar. 22 yıllık evliliklerine sessiz sedasız noktayı koyan iki ünlü oyuncu bir dizi projesi için birlikte olacaklar.. Oyuncu Altan Gördüm, geçtiğimiz gün Asmalımescit’teki bir yemek davetine...
 4. Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

  Burcu Kara Yepyeni Bir Projeyle Ekranlara Dönüyor!

  burcu kara yeni proje burcu kara haberleri burcu kara Sevgili melekler, güzel oyuncu Burcu Kara yeni sezonda sürpriz bir projeyle ekranlara geleceğini söyledi. Nişantaşı'nda arkadaşlarıyla alışveriş yaparken görüntülenen güzel oyuncu sonunda sessizliğini bozdu. Yakında gerçekleşecek çalışması hakkında Kara, 'Bayram döneminde ailemin yanında olacağım. Daha sonra yeni sezon da yer alacak bomba...
 5. İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede!

  İlker Ayrık Yepyeni Bir Film Projesiyle Beyzaperdede!

  ilker ayrık haberleri, ilker ayrık yeni filmi, ilker ayrık Sevgili melekler, Seksenler dizisnde yıldızı iyice parlayan ve Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasındaki eğlenceli sunumuyla herkesin beğenisini toplayan sempatik oyuncu İlker Ayrık, yepyeni bir sinema projesiyle beyazperdede yer alacak. Filmde kendisine Galip Derviş dizisinden tanıdığımız Algı Eke eşlik ederken, filmde ayrıca Selim...

Sayfayı Paylaş