1. trakyalı

trakyalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni gebelik

Konu, 'Gebelik' kısmında trakyalı tarafından paylaşıldı.

yeni gebelik Merhaba arkadaşlar dün hamile olduğumu öğrendim kan testi yaptırıp yanımda fazla para olmadığı için doktora gitme şansım olmadı acaba ne zaman doktora gitmeliyim hemşire sonucu verirken bana biraz bekle ay sonunda git şuanda ultrasonda bişi görülmez dedi ne yapmalıyım kararsız kaldım bana kalsa hemen yarın gidicem

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Yeni gebelik

öncelikle tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün :)

eminim meleklerim sizi bu konuda aydınlatacaktır :)

3. eros

eros Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla. bende bu sitede yeni bir üyeyim.

ben ilk hamile kaldığımda 5 haftalıktı dr gittim fakat henüz erken olduğunu söyledi
    8 haftalıkken tekrar kontrole çağırmıştı.

4. trakyalı

trakyalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende dün randevu aldım bugün 17:30 da gidicem kafamda oluşan soru işaretlerinde kurtulurum en azından gece uyku girmeyecek gözüme

Yeni gebelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik oluşumu

Gebelik oluşumu

gebelik oluşumu ve belirtileri gebelik oluşumu video gebeliğin video bebek hamilelik Gebelik oluşumu Mucizenin başlangıcı Kadın organizmasının ergenlik çağından itibaretn her ay yeni bir gebeliğe hazırlandığını daha önce belirtmiştik. Adet döngüsünün ilk günü adet kanamasının başladığı gündür. Size ‘Son adet...
  2. Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

Yeni üye oldum sorum var benimde hamilemiyim ??

arkadaslar siteye daha yeni üye oldum . iyikide üye olmuşum bnm için çok yararlı bilgler var. ilk konumu açıyorum. hamilemiyim adet görmeme 9 gün var eşimle 2 seferdr birliktelik yaşıyoruz ikmzde sağlıklıyız bir problemde yok ama bn daha bebişim olsun istemyrum yenı evliyiz daha iş güç bir süre daha istemiyrum ama eşim çok istyr.korunmamiştk ikmzde ve olan oldu:( ve ben idrar testnı ne zamn...
  3. Gebelik Şekeri Hakkında Yeni Bilgiler

Gebelik Şekeri Hakkında Yeni Bilgiler

gebelik şekeri gebelik şekeri nedir Sevgili melekler, teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte bilimadamları da her geçen gün insanlığa yepyeni keşifleriyle hizmet veriyor, bilgilendirmelerde bulunuyorlar. İşte bu konulardan biri de gebelik şekeri. Japonya'da geliştirilen bir buluşla kadınların gebe kalınca gebelik şekerine yakalanma durumları çok önceden tespit edilebiliyor. Gebelik...
  4. hamilemiyim  çok yeni evliyim  :)

hamilemiyim çok yeni evliyim :)

Merhaba ilk kez yazıyorum kimse ile paylaşamadım aslında 17 agustosta son adetim 22 agustosta evlendim ve 25 ine tamamen ilişkiye girdik ve son bir kaç gündür iştah açılması duygusal anlamda değişiklik yorgunluk ve uyku halim adetime 7 gün var sizce 20 günlük evli biri hamile olabilir mi ? test yapmalıyım eczaneden alıp sonuç verir mi adete 7 gün kala çok merak ediyorum ve bu...
  5. Yeni evliyim hamilemiyim

Yeni evliyim hamilemiyim

Merhabalar ben yeni evliyim18 yaşındayım ve 2 aydır adet görmüyorum 1 haftadan fazla kasıklarımda brlimde aşırı derecede ağrılar başladı sabahları uyanamıyorum uyku çok tatlı gelmeye başladı korkmaya başladım artık özellikle geceleri daha çok ağrılarım oluyor başımda çok ağrıyor test yaptım 15 gün önce ve çıkmadı birşey karın bölgemdede ağrılarım var nefes kafesimde falan bana yarfım...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş