Etiketler:
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

yeni konu açacam ama.....

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler ben netten bulduğum bazı konuları reimleri ile birlikte paylaşmak istiyorum ama olmuyo aile albümünede resim yükleyemedim ben çokmu beceriksizim güzel resimli konular açacam ördüğüm örgülerin resilerini paylaşmak istiyorum metne resim ekleyemiyorum lütfen bana yardımcı olun yeni öğreniyorum yapamayınca kendimi çok kötü hissediyorum kocamada sormak istemiyorum (gururdan) :dp47: yardımlarınızı bekliyorum sevgiler:melek:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
  3. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni konu açacam ama.....
    :Dancing_furious:ööööffff yaaa bi saatir uğraşıyom olmuyo imageshack tan deniyorum resmi yüklüyo kopyala yapıştırtır yapıyorum resim kapalı geliyo açılmıyo yani ben göremiyorum ebatıda küçük(jpg)olmuyo yaa o şekildemi yüklicem metne başkası nası görcek ay çıldıracam beceriksizim işte:shot:yardım edin lütfen:please:

yeni konu açacam ama..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgün'ün "KOYU" isimli albümü Soulfulworks Records ve EMI işbirliği ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sahne ve stüdyo müzisyeni olarak sayısız konser ve albüm çalışmasının içerisinde yer alan Cüneyt Akgün; bestesi ve sözleri kendine ait 12 şarkıdan oluşan KOYU albümü ile müzik yolculuğuna keyifle devam ediyor... KOYU; evlerinde, odalarında kendi iç dünyalarına yolculuk...
  2. Yeni konu nasıl açılır?

Yeni konu nasıl açılır?

1.AŞAMA Öncelikle açacağımız konunun içeriğine en uygun bölümü seçmeliyiz.Çünkü sitede kirliliğe neden olabilir.Ayrıca gereksiz konularda açmak sitede görüntü kirliliğine yol açar eğer bir sorununuz varsa site yöneticilerine veya ilgili üyeye özel mesaj atarak ulaşabilirsiniz. 2.AŞAMA Konuyu açacağımız bölümü seçtikten sonra yeni konu butonunu kullanıyoruz. 3.AŞAMA Konumuza uygun bir...
  3. ''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

''Adını Feriha Koydum'' Dizisine Yeni Bir Oyuncu!

adını feriha koydum dizisi yeni oyuncusu kim azra karakteri emirin yeni sevgilisi simge defne kim resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reytingleri zorlayan ekranların sevilen dizilerinden ''Adını Feriha Koydum'' kadrosuna yeni bir oyuncu katılıyor melekler :) Feriha'nın yalanlarıyla çılgına dönen Emir, çareyi etrafında ki kızlarda aramaya başlıyor.Cuma günü yayınlanacak olan bölümde...
  4. Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası

Makyaj da Yeni Trend Koyu Renk Ruj Modası

Her bayan hayatı boyunca hem günlük hem de özel günler de mutlaka makyaj yapmışlığı olmuştur. Düzenli bir şekil de günlük işe giderken makyaj yapanlar kadar sadece özel gün ve kutlamalar da makyajı tercih edenler de vardır. Makyaj renkleri genellikle kişinin giydiği kıyafetin modeli, rengi ve bayanların cilt, göz ve saç rengine göre seçilir. Makyajı tamamlayan önemli detaylardan biri de...

Sayfayı Paylaş