Etiketler:
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Yeni kournıkova!..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>
    P { margin: 0px; } Amerika Açık gibi önemli turnuvalarda oynamış olan Ashley Harkleroad Playboy'a soyundu.

WTA sıralamasında 39. sıraya kadar yükselmiş olan ve Ashley Harkleroad isimli Amerikalı bayan tenisçi Playboy'a poz verdi.

2000 senesinde profesyonel olan 1985 doğumlu sporcu, şu anda teklerde 61 ve çiflerde ise 168. sırada yer alıyor. Harkleroad'un bugüne kadar kazandığı para ödülü ise 900 bin doların biraz üzerinde.

Yeni kournıkova!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Nesil Kameralar..

Yeni Nesil Kameralar..

yeni nesil kamera, geleceğin kameraları, nasıl olacak, yeni teknoloji ürünü kamera, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Video tanıtımını izleyeceğiniz WVIL konsept kamera ,gelecekte kamera tasarımının hangi noktaya geleceğini gösteriyor. WVIL kamera umarız yakında konsept olmaktan çıkıp seri üretime geçer...Her eve lazım..:D...
  2. Yeni melek kaydı..:)

Yeni melek kaydı..:)

Selam arkadaşlar Ben merve aranızda daha yeniyim bu forumdan çok şeyler öğreneceğime inanıyorum ve bunun için üye oldum.Öğrenciyim, Trabzonda yaşıyorum, Tüm meleklere selamlar:)
  3. Almanya'nın Yeni Cumhurbaşkanı

Almanya'nın Yeni Cumhurbaşkanı

Almanya'nın Yeni Cumhurbaşkanı kim arkadaşlar bilginiz haberiniz varsa yazarsanız sevinirim.
  4. bende yeniyim :)

bende yeniyim :)

merhaba arkadaşlar bende Yalovadan katılıyorum aranıza 11 aylık evliyim ve eşimle bebek kararı aldıktan sonra bilinçli bir ebeveyn olmak için neler gerekli diye araştırırken bu siteyle tanıştım üyelerin birbirleriyle olan diyaloğu çok hoşuma gitti. umarım bende burada yeni arkadaşlar edinirim:))
  5. Yemin ve yemin kefareti

Yemin ve yemin kefareti

Yemin nasıl olur? CEVAP Yemin, yalnız Allahü teâlânın isimlerini söylemekle olur. Vallahi, billahi, tallahi gibi. Kur’an, Peygamber, Kâbe için demekle yemin olmaz. Fakat âdet olduğu için Mushaf hakkı için demek veya elini Mushafa koyarak bunun hakkı için demek yemin olur. (Kur’an çarpsın) demek, Allah şahidim olsun demek yemin olur. Kalben vallahi dense, yemin sahih olmaz. Dil ile söylemek...

Sayfayı Paylaş