Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)
    ıykkkk uymaya hiç nietim yuk

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):)
    206 çok hoş olmuşş burda ince bir msj var sanırsamm:hhh:

4. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence de hoş değil beğenmedim

yeni moda tavsiyem size sakın uymayın bu modaya:):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

Bu Yılki Modaya Bayılacaksınız

bu yılki moda bu yilki moda yılki modalar :D:D Slm hala gülüyorum resim komik çünki, sevgili Meleklerim, sizlere herkesten önce bir haber veriyorum, Kadının üzerindeki giysi tam bizim siteye uygun renklerde :D BUY YIL AÇIK GÖBEK MODA
  2. modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar

modada yeni çılgınlık gizli topuklu ayakkabılar

gizli topuk erkek ayakkabısı gizli topuklu spor ayakkabı Giymek Cesaret İstiyor ! Ayakkabı hastalarına müjde, işte size kimsenin giymeye kolay kolay cesaret edemiyeceği kadar orjinal yeni ayakkabı tasarımı. Topuklu, 'topuksuz ayakkabının' bir bölümünün hiç olmaması paha da ağır olmasını engellememiş, bu yeni modayı takip etmenin bedeli sadece 1800 sterlini gözden çıkartmanız yeterli..
  3. bu senenin modasında konçlu botlar var!

bu senenin modasında konçlu botlar var!

bu senenin botları bu senenin moda botları modası botlar senenın moda botlari
  4. Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

Modanın Kalbi Bu Sezon Sarar'da Atıyor

sarar Modanın Kalbi Bu sezon SARAR'da atıyor. Yurtiçinde kendine ait 42 mağazası bulunan Sarar Giyim, yurtdışında da yeni mağazalar açmaya devam ediyor. Firma önümüzdeki ay Frankfurt, Boston ve Washington'da şube açacak. Sarar'ın imajını dünyaya duyurmak için çaba gösterdiklerini söyleyen yönetim bence gayet haklı baktığımız zaman modellere, kaliteye harika bence birde birkaç modele...
  5. Saç Modasında Yeni Trend Saç Uçlarına Röfle !

Saç Modasında Yeni Trend Saç Uçlarına Röfle !

Bu konu saç uçlarına röfle hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, seneler önce başlayan röfle modası ufak tefek değişikliklerle geçerliliğini korumaya devam ediyor. Bu sene röfleyi bol bol saç uçlarında göreceğiz. Hollywood yıldızlarından ülkemizde ki starlara kadar ünlülerin uyguladığı bu moda Kaliforniya çıkışlı ve Ombre Hair olarak adlandırılıyor. Yıllarca saç diplerinde,...

Sayfayı Paylaş