Etiketler:
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

yeni sezon, diziler, fatmagülün suçu ne, adını feriha koydum, kuzey-güney, öyle bir geçer zamanki, nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar

Geçen sezon severek izlediğimiz diziler yeni sezonda nezaman yayınlanmaya başlayacak diyorsanız buyurun melekler

İşte dizilerin yayın tarihleri:

Fatmagül'ün Suçu Ne?: 8 Eylül Perşembe

Kuzey-Güney: 9 Eylül Cuma

Umutsuz Ev Kadınları: 11 Eylül Pazar

Öyle Bir Geçer Zaman Ki: 6 Eylül Salı

Adını Feriha Koydum: 9 Eylül Cuma

Lale Devri: 20 Ağustos Cumartesi

Yer Gök Aşk: 15 Agustos Pazartesi

Arka Sıradakiler: 21 Agustos Pazar

Yeni Sezonda Diziler Nezaman Başlayacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam Sağolsun Dizisi Nezaman Başlayacak

Babam sağolsun, dizisi, konusu, oyuncuları, nezaman başlıycak hakkında bilgiler Tanıtım fragmanları dönen dizi bakalım nezaman başlayacak... Babam Sağolsun dizisi ATV nin yeni dizisi. Fragmanlarından anlaşıldığı kadarıyla "En Son Babalar Duyar" dizisinin devamı yada bir benzeri. Babam Sağolsun dizisi ATV ekranlarında başlayacak olan bir aile dizisi. Henüz yayın tarihi belli...
  2. Deniz Yıldızı yeni sezon ne zaman başlayacak ?

Deniz Yıldızı yeni sezon ne zaman başlayacak ?

deniz yıldızı yeni sezon ne zaman deniz yıldızı ne zaman başlayacak yeni sezon başlayacak 2011 Merhaba melekler bu deniz yıldızı dizisinin yeni sezonda hangi kanalda başlayacağını yada hangi tarihte başlayacağını söylermisiniz
  3. Engin Akyürek Yeni Sezonda Hangi Dizide ?

Engin Akyürek Yeni Sezonda Hangi Dizide ?

engin akyürek haberleri engin akyürek yeni dizisi Fatmagülün Suçu Ne adlı diziyle ekranlarda izlediğimiz başarılı oyuncu Engin Akyürek 'in yeni sezonda hangi dizide rol alacağı merak konusuydu melekler :) Dizinin bitimiyle birlikte Engin Akyürek yeni dizisi ne olacak diye merak eden meleklerimizi daha fazla merakta bırakmayalım ve haberin detaylarına geçelim .. :) Tuba Büyüküstün ve...
  4. Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

Atv'nin Yeni Sezon Dizileri 2013-2014

atv yeni sezon dizileri 2013-2014 atv yeni sezon yeni sezon atv dizileri Sevgili melekler, tüm kanallar yeni sezon için hazırlıklarını yapmaya devam ederken bizler de merakla hangi programlarla karşılaşacağımızı merak ediyoruz. İşte televizyon yorumcusu Yüksel Aytuğ'un verdiği bilgilere göre atv kanalının yeni sezon dizileri.. Gürkan Uygun’dan Polisiye Dizi Süreç Film'in yapımcılığını...
  5. En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri

En Çok izlenen Yeni Sezon Dizileri

Yeni başlayan diziler, en beğenilen diziler, en beğenilen yeni sezon dizileri 2013 Yılı Eylül ayından itibaren birçok yeni başlayan dizi farklı kanallar da ekranlarda olmaya başladı. Dizi severler artık hangi diziyi seyredeceklerini şaşırmış durum da... Benim izlediğim bir kaç dizi harici ne yalan diyeyim diğer dizileri takip edemiyorum. O kadar çok yeni başlayan dizi var ki sayamıyorum bile...

Sayfayı Paylaş