Yeni trend ev dekorasyonu yapanlara tavsiyeler

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Yeni trend ev dekorasyonu yapanlara tavsiyeler
Dekorasyonlarımızda birçok farklı örneğe göz attığımız gibi aynı zamanda trend değişim süreçlerinin de takipçisi olmayı ihmal etmemekteyiz. Sizlerde benim gibi modanın yakın takipçileri arasındaysanız çok fazla düşünmeden en trend görünümdeki salon takımları, yemek odaları, mutfak görünümleri belki de duvar dekor değişimleri ile yeni trend görünümlere merhaba demek isteyeceksiniz. Resim galerimde bütçeye göre gerçekleştirilebilecek farklılıklara yer açarak her cebe uygun değişimlerin mümkün olabileceğini kanıtlamaya çalıştım. Yeni tarz tasarım zenginlikleri ve estetik görünümlerden faydalanabilme düşüncesi için örneklerden göreceğiniz pek çok fikri evinizin genişliğine, zevk anlayışınıza göre gerçekleştirebilme tercihinde bulunabilirsiniz. Meleklermekanı takipçileri olarak sizler için hazırlamış bulunduğum bu yazımda birbirinden farklı görünümlere yer açarak ev dekorunuzda çığır açıcı değişimlere şöyle yeni bir merhaba deme şansını yakalayacağınıza eminim. Haydi iş başına diyerek örneklerle yapabileceklerinizin araştırmasını bire bir tavsiyelerimle gerçekleştirme girişiminde bulunmayı deneyin.

birbirinden-guzel-on-gelin-evi-07.jpg

Klasik görünümlerin dışına çıkarak birçok kişinin gerçekleştirdiği uygulamaların aksine kendini ortaya koyanların gelin evi dekorlarına dikkat çekerek bir başlangıç yapalım. Üst resim avangard sevenlere ve gri renk ile salon görünümlerine harika bir dokunuşta bulunmak isteyenlere gelsin istedim. Sizler için yepyeni koltuklar, yerden yüksel lükens ayaklarla birlikte gerçekleştirilen bu görünüme bayılabilirsiniz. Tabii en başta da dediğim gibi bu tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum.

Ev-Dekorasyonu.jpg

Kırmızı, siyah ve beyaz renk… Bu üç renk için uyumsuz demek olmaz. Sizce de öyle değil mi? Lüks görünüm sevenler bu tarz bir görünüme bayılır. Üst resim bu üç renk ile beğeniyi nasıl da üstünüzde toplayabileceğinizin adeta bir kanıtı. Ya kitap kurtlarına ne demeli. Tıpkı ben gibi. Alt resimde de kitap kurtları için harika görünümlere yer açılmış. Öyle görünmüyor mu sizce de.

feminen-dekorasyon.jpeg

Dekor bütünleyiciler arasında yer alan mumluklar, renkli kırlentler, farklı renklerin bütünlüğünü ortaya koyan halı tasarımlarıyla dolu bir görünümü sunan üst resimde den favorilerim arasında diyebilirim. Ahşap boyama yaptığım ürünlerim ile dekor tamamlayıcı konusunda sıkıntı yaşamayacağım için odamı kendi ruhumu heyecan içinde ve daima iyi hissettirecek formda tutacak tercihlerde bulunabileceğimi düşünüyorum. Sizlerde ekonominize en uygun modeli seçerek en yeni ev tasarımlarıyla zengin görünümlere bir merhabaya var mısınız?
yeni-nesil-ev-dekorasyonu.jpg
yeni-trend-ev-dekorasyonu.jpg

Ev dekorasyonun da kırmızı siyah ve beyaz renk kombinini çok seviyorum Her üç renkte çok iddialı ve mekana farklı bir görsellik katıyor. Ben genelde tercihi zor renkleri dekorasyonda tercih ediyorum. Daha önce dekorasyonda gri ve siyah renkleri kullanmıştım. Yakın zaman da farklı bir dekorasyon rengi tercih edicem. Makalede çok güzel öneriler var paylaşım için teşekkürler.

Geri