1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

yeni üyenin ilk gecesi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen?
    -uyku tutmadı karma sayıyorum

kabuslarındaki cümleler...
    -abi aradım yemin ederim aradım!!
    -banlama banlama daha yeniyim
    -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi?
    -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr
    -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım
    -reklam yoktu mesajda!ya da ben görmedim!tamam belki siz görmezsiniz diye şey ettim
    -bu attığım 10.mesaj!belki sizin için küçük bir adım ama benim için büyük bir adım!vatana millete hayırlı uğurlu olsun!
    -paylaşım için saol!paylaşım için saol!mesaj sayısını yükseltmek ne zor bea!!
    -karma ? karma ? kar kar karmaaaaaa

mesaj yükseltmeye çalışıyor!!!!
    * 9kıza tecavüz eden sapık katil aranıyor
    yeni üye-aferim helal olsun adama!

*bilim adamımız bir ilke daha imza attı!nobel fizik ödülünnü aldı
    yeni üye-yazık yaa

*bülent ersoy hamile kalmış
    yeni üye-paylaşım için saol dostum bende bunu arıyordum!

*2009 dünyaya meteor çarpacak!!!!
    yeni üye-eyvallah dostum emeğe saygı!!

yeni üyenin ilk gecesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Üyenin İLk Gecesi

Yeni Üyenin İLk Gecesi

uyumaya calısırken -rep1 rep2 rep3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  2. Yeni Üyenin İlk Gecesi

Yeni Üyenin İlk Gecesi

uyumaya calısırken -karma1 karma2 karma3 karma4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı karma sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine karma istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere açtım -reklam yoktu...
  3. Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin Ruh Hali...... :)

Yeni Üyenin İlk Gecesi uyumaya calısırken -rep 1 rep 2 re3 rep4 -napıosun oglum sen? -uyku tutmadı rep sayıyorum kabuslarındaki cümleler... -abi aradım yemin ederim aradım!! -banlama banlama daha yeniyim -başlıgın altında öylesine rep istedim şaka maksatlı!banlamıacaksınız di mi? -bu başlık yoktu!hayırrrrrrrr -yanlış yere açmadım!sporla ilgiliydi ama komikti ondan güncel haberlere...
  4. 1 yeni üyeniz var :)

1 yeni üyeniz var :)

merhaba arkadaşlar ben foruma azönce üye oldum :humble: adım nurşen yaş 19. :ehi: şileliyim. istanbul / beylerbeyinde oturuyorum. ailevi sebepler yüzünden evlendim 2 senedir evliyim Eylül mina adında 10 aylık kızım var. umarım aranıza alırsınız bukadr bilgi yeter heralde şimdilik :ehi: tabi birde yaşıtlarım ve varsa aralık 2009 anneleriyle tanısmak isterim :grouphug:
  5. yeni üyeden merhaba

yeni üyeden merhaba

merhaba :)) neyi nasıl araştırcamı bilmiyorum zamanla öğrenirim ama geç olcak heralde..

Sayfayı Paylaş