1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    198
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Yeni yıl karikatüeleri

Konu, 'Karikatürler' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

karikatürler yeni yıl karikatürleri noel baba karikatürleri burada.Yeni yıl için bir çok yeni yıl e-kartları ve yeni yıl smileyleri paylaştık şimdiyse yeni yılı gülerek karşılamak için yeni yıl karikatürleri paylaşıcaz.Bir birinden komik yeni yıl karikatürleri konumuzda.

Yeni yıl karikatüeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yıl Planlarımız !!!

Yeni Yıl Planlarımız !!!

güzeller yılbaşı geldi sayılır var mı bi planı olan paylaşsın bakalım belki bize de fikir olur:dil: hadi bakalım kızlarrr :)
  2. 2010 yeni yıl mesajları

2010 yeni yıl mesajları

yılbaşı mesajları yilbasi mesajlari yeni yıl mesajları yılbaşı mesajı yeni yıl mesajı Yeni yılda sevdiklerinize yollayabileceğiniz çok özel ve birbirinden anlamlı mesajlar burda:)Buyrunuz mesaj çılgınları.Yeni yıldada parmaklarınız çalışsın boş durmayın:D ♥ Her yeniyıl bir başka güzel.. 2010 yeniyıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeniyıl ınız kutlu olsun...
  3. 2011 Yeni YIl Mesajları

2011 Yeni YIl Mesajları

2011 msj 2011 mesajlari İşte 2011 yılı için sevdiklerimize gönderebileceğimiz güzel sözler hazır mesajlar ve güzel tebrik kartları. Gönderebileceğimiz en güzel tebrik kartlarını ve hazır mesajları size özel seçtik İşte Yeni Yıl – Yılbaşı mesajları… -Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle…Nice mutlu yıllara. - Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol...
  4. 2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

2012 Yeni Yıl Mesajları Yeni Yıl Sözleri

Yeni Yıl Mesajları 2012 Yeni Yıl İle İlgili Güzel Sözler Yılbaşı Sözleri Yeni Yıl mesajları aSLINDA 2011 YILI BANA PEK İYİ GELMEDİ, ÖNCELİKLE BABAMI KAYBETTİM ŞUBAT AYINDA SONRA SEVGİLİMDEN AYRILDIM. oKULDAKİ DURUMUMDA İÇLER ACISI. iŞTE NET ÜZERİNDEN Birşeyler yapmak istiyorum. Bari bu 2012 yılı güzel geçsin ve huzurlu olayım diye düşünüyorum. Umarım herkesin yeni yılı güzel geçer. Neyse...
  5. Yeni Yıl Mesajları 2014

Yeni Yıl Mesajları 2014

yeni yıl mesajları, yılbaşı mesajları 2014, 2014 yeni yıl mesajları Sevgili melekler, yeni yıla özel birbirinden güzel mesajların bulunduğu bu sayfamızdaki kutlama mesajlarıyla yılbaşı gecesi hem sevdiklerinizi mutlu edecek, hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız. İşte 2014 yılbaşı için kutlama mesajları... 2013′d3 Acı ile bıraktığın gözyaşları 2014 da Mutluluk...

Sayfayı Paylaş