Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

aminn defnecimm inşallahh senin sıra bak canım ona görene tuhaf demi her ay sırf bu yüzden gögüsleri muayene ediyoz acaba büyüdümü ne uçları acısa anlıycam en azından diye allahımm her ay umutlu bekleyiş,ve umut olan bir sürü hamişrabbim bizleride güldürcek inşallah.her özel gün bi aya denk geliyo.anneler gününei,babalar gününe,eşimin dğum gününe evlilik yıldönümüne bayrama her ay bu süpriz haberi versem heycanı bakalım benim doğum günüm kaldı bi bide kurban bayramı

öldüm gülmekten sen çok yaşa emi inşallah kurbana kalmaz d.gününde verirsin o güzel haberi ama baktın olmadı bayram hediyesi olur

artık canım hangisine yetişirse olmazsa ilk sırada yine anneler günü olcak .evlilik yıldönümüne aynı senin gibi düşünüyodum defnem bebek ayakkabısı veya biberon alıp paket yapıp süpriz yapçaktım yetişmedii bizim sıpa annesinin doğum gününe gelsede barii kendi hediyem olsa eşiminde katkılarıylaaa duymasınn

defne bende bakmıştım çoğu hamişimiz hemen hamile kalamamış epey yol katetmiş işte bu yüzden diyoruzya zamanı var rabbim hayırlı zamanda göndersin inş bebişlerinizi bebişlerimizi.gevezem burçem sen ve defnem kaldınız hadi inş. çok bekletmeden gönderiri.