Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

çok geçmiş olsun tatlım nelerde gelmiş başınıza. rabbim sana da eşinede ğüç kuvvet versin.allah gani gani şifalar versin eşinede canım

cok gecmis olsun bitanem.kotu seyler yasamisin insallah bundan sonra her sey iyi giderkendine dikkat et

Canım çok geçmiş olsun inşallah bir an önce bir sonuç alırsınız

Merhabalar arkadaşlar bebğimi kaybedeli 3 hafta oldu anca kendime geliyorum artık gelmem de gerek çünkü eğer ben kendime gelirsem yeniden bebişim olma ihtimalini artırırım. Şimdi adetim gelsinde temizlenip histerektomi olmayı bekliyorum bu arada yeni hamişleri tebrik ederim doğumu bekleyen arkadaşlara da sağlıkla bebişlerini kıucaklarına alsınlar inşallah

Saol beyazım valla artık kullancamel mahkumya bebişe bişe olmsn dye insan herşeyi denemeye ve uygulamaya razı oluyor.ALLAHIM evlatlarımızı korusun.Senn oğluşun nasl bakalım?

Biz çok iyiyiz teyzesi. Bu aralar oğlumun tekmeleri kuvvetlendi. Bazen çok şaşırtıyor beni. Şekercim "bebek şekeri" alacak mısın? ben biraz araştırma yapmaya başladım. Realin karşısında Kızılkaya iş merkezinin üst katında küçük bir dükkan var sırf bu işlerle uğraşıyor. İçinde çok şık şeyler var...

kiz futbolcu mu olucak oglusun .onu veren allaha kurban olurum ben.