Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

bu ne ya hemen bi kanamaya bu bebek düşer filan çok moral verici bi doktormuş((
sen yat dinlen progestan zaten bebeğinin tutunmasını sağlayacaktır aymelek hiç korkma
buarada kızlar galiba artık ben bulanmaya başlıyorum bugün midemi tuhaf hissettim hep

canım oncelıkle cok gecmıs olsun allahım baska kaza yasatmasın
sana gelınce bıtanem yat dınlen bol bol ayagı kalkma ayasklarının altına yastık kopy yuksekte tut bırde ananas suyu ıc bol bol bıtanem ınan cok yararını goreceksın tekrar gecmıs olsun yenı anne

Sonunda.. Allahima binlerce sükürler olsun.. hic düsünmedigim ve beklemedigim anda, hamish oldugumu ögrendim bende.. daha cok yeni, 4 haftalik.. düsük tehlikeside oldugundan - ki daha önce düsüküm olmustu..- yatarak istirahat ediyoruz bol bol.. Rabbim tüm istiyenlere gönlüne göre versin insaaallah..

ve insaaallah melegim bana sim sIKI tutunurda birakmaz beni & hic bir sorun olmadan Allahin izniyle sag saglim, vede hayirli bir evlat olup annesine uzun yolculukun sonunda kavusur..

Artik ögrendimki, gercektende acele edilmezmis böyle konularda. düsündükce olmuyormus, taaa ne zaman hic aklinda degilken, birden oluverirmis.. Allahin bilecegi birsey ve herseyin bir vakit zamani vardir, bunuda bebish isteyen annishler hic unutmasin - cünkü benimde baslarda hep aklimdan cikmisti bu düsünce..

Her iste bir hayir vardir.. Allah herkezin gönlüne göre versin insaaallah!

canımmm çoook sevindim hayırlı uğurlu olsun. Rabbim tamamına erdirsin tüm hamileleri inşallahhh. Yat bol bol dinlen ve dua et. Bebeğin ve sen Rabbimin izniyle atlatacaksınız inşallah. Hep güzel şeyler düşün emi canım

canaycım tebrikler, Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin.. adet gecikmesi dışında bir belirti yaşadın mı??

tesekkür ederimmmm.. Amiiin insaaallah. Allah tüm hamishleri korusun, hamish olmak isteyenlere gönlüne göre versin & tez zamanda onlarida hamish yapsin ins..

aynen öyle yapiyorum zaten, bol bol dinleniyorumm, ve dedigin gibi hep iyi seyler düsüniyorum

insaallah bebishime sag saglim kavusurum allahin izniyle..

canaycım tebrikler, Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin.. adet gecikmesi dışında bir belirti yaşadın mı??

Sabah bulanti oluyordu, ama bazen normal gündede ac kalina bulanti oldugundan aldirmamistim hic

onun disinda hic bir belirti yoktu, ondan diyorumya, hic beklemiyordum diye.. daha öncede düsükten sonra adet geikmesi oldugu icin, aklimin ucundan bile gecmemisti hamishlik..

daha anca yeni yeni basliyor belirtiler.. böyle asiri istahlanma & yiceklere canimin cekmesi gibi - kisaca aserme

mrb. ben yeni üye oldum ama bu konu açıldıgından beri burayı takıp ediyorum burdakı arkadaşların hamile kalmak için yaptıkları denedikleri ne varsa bende yapmiştim... konu açıldıktan 5 ay sonra rabbime şükür hamile kaldım ve bebegmi kucagima aldım rabbim isteyen herkese nasip etsin inş burdaki bebek isteyen bütün arkadaşlara hayırlı evlatlar versin.