Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Geçmiş olsun Allahım sağlıklı uzun ömürler versin sütün gelmese bile sürekli emzir emzirdikçe sütün dolar a.e.o

sumsuk arkadaşım çok geçmiş olsun allah analı babalı büyütün canım canım göüslerini devemlı elinle uç kısmını tutarak ver ozaman göğüslerin uç salcak ebeğine verirken hep tut zamanla alıçcak bebğin

SELAM,
Tuna Hemsom benide sardi bebek hevesi bekletiyor bi bebis bizi ama hairlisi olsun eger olmayacaksada hayirlisi buymus
zaten var bi cadi evde ama bidenededaha olsa diyordum....

beni de ekle su listeye 1 sene olmus ben Üye olali ya inanmiyorum nekadar cabuk gecti zaman beklenen Adet gün 18.03.2012 TSK ederim

gülparecim hayırlı olsun arkadaşım allah analı babalı büyütmeyi nasipetsin.sütün gelir meraklanma güzelim yok diye stres yepmaki kaçmasın daha çok emzir bolbol

merhaba arkadaşlarr dün kesemizi görmeye gittik birde ne görelim ikiz..Allahıma binlerce kez şükürler olsunnn...
yesicim sen hamilemiydin ya negüzel kaçırmışım ben arada hayırlı olsun canım benim.vallahi gözlerim yaşardı ikiz demek negüzel bişey buya bir isterken iki tane rabbim sanada ikizlerinede sağlık varsin canım hayırlısıyla kucağınada al inşallah

sümsükçüm seninde gözün aydın fıstığım almışınya bebişini kucağına hadi hayırlısı allah sağlık sıhhat versin ikinizede.süt gelmesede sen emzirmeye çalış canım korkma o çekmeye çalıştıkça hem sütüm gelicek kanallara hemde göğüs ucun oluşacak aynı şey arkadaşımdada vardı şimsi şakır şakır emiyo velet gözünaydın canımmmm