Yepyeni 2013 İsyan Sözleri Buyrun

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Yepyeni 2013 İsyan Sözleri Buyrun
Bu konu; yepyeni 2013 isyan sözleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bazen hayat çekilmez bir hal alır, hiçbir işimiz yolunda gitmez. Neredeyse dünyaya küsecek duruma geliriz. İnsanın elinin kolunun bağlandığı, bir adım atmaya bile mecalinin kalmadığı durumlarda isyan noktasına gelebilir insan. Ancak isyan etmemek, kendini toparlama, hayata yeniden sarılmak lazımdır. Böyle bir durumdaysanız eğer, hiç olmazsa deyim yerindeyse gazınızı alacak, sizi biraz ferahlatacak isyan sözlerini sizlerle paylaşıyoruz..:)

isyan_sozleri-ac.jpg

Severken Gözümü kapadın, Ayrılırken Hayatıma Bir Noktada Sen patlattın, Helal olsun Sana Senin Gibi Yalancılara İsyanım Var isyanım Alayınıza..

isyan Etsemde hayata, Sana Gelmez isyan feryatlarım, isyan Etsemde Sana Duymaz hayat isyanlarımı..

Karanlık Bir gecede elinde sigara geziyor karanlık sokaklarda isyankar Aşık belli Ağlaması inletiyor heryeri.

Sen Uzaklarda Mutlu ol Yalan Sözlerle, Ben isyan Ederim Sana Aldandığım Günlere…

insan ya aşık olmalı yada sevmeli, insan ya nefret etmeli yada isyan bayrağını çekmeli!

iSyanım Bu Hayat Değil Güzelim isyanım Bu Aşka!

Seni Severken hayatı Dinlemeyi öğrendim, Ayrılınca isyan Etmeyi Sevdim..

ben Ne Asi Aşklar Gördün Bu hayatta iSyanım oLMadı Sadece Sana, Ben Ne öLümLer Gördüm isyan Etmedim Aşka!

Sen Herzaman Kalbimde Bir umut Beynimde Bir kuralsın, Sen isyankar oLdupum Alemde Tek Duamsın Bebeğim..

Ne iSyanLarla Gider Bu Hayat Neden Aşklarla Biter Bu hayat Dünya Döndükçe Sesimi Duyacaksın iSyan Yazılarımı Okucaksın!

isyan Etsem kimene ? isyan Ettiğimin Umrunda Değilim Sanane ?

Ne Sahte Sevgiler için Zaman geçirdim nede Zamanımı sahte Sevgililer için Harcadım!

Bıraktım hayatı Senin Ellerine, isyanı Seçtim Haykırırım Her Gece…

Karanlık Bir gecede elinde sigara geziyor karanlık sokaklarda isyankar Aşık belli Ağlaması inletiyor heryeri.

Sen Uzaklarda Mutlu ol Yalan Sözlerle, Ben isyan Ederim Sana Aldandığım Günlere…

iSyankar gençLik Çık Aleme, Alem iSyankar gençLerin peşinde!

Sakın tutma Ellerimi üzerim Seni, akın bakma Gözlerime Bozarım Gözlerini, Sen Beni Kandırdın isyanım Sana Zalim Sevgili..

Ufak bir Mutluluğu Aldın Ellerimden, ben Sevmiştim Seni Harbiden! Bu isyanım Sana inceden…

Senin Gibi Yalancı Olacağıma, Ölümüne isyankar Olurum Daha iyi…

Hayatımda yapabildiğim En Güzel Şey Adına Ve Aşkına isyan etmek isyankar Olmak..

Sen Beni Bırakıp Gittiğinde Suskun Yüreğim isyan Etmeyi Öğrendi..

Ben hayatı Sevsemde hayat beni Sevmiyor Artık, Ben Susarak Hataı izlesemde Hayat isyan Etmiş bana Bir Kere…

uzakta olsanda seni sevmeyi kabullendirdim kalbime, yalan atsanda isyan etmemeyi öğretmeye çalışıyorum beynime..

isyan Etsemde hayata, Sana Gelmez isyan feryatlarım, isyan Etsemde Sana Duymaz hayat isyanlarımı..

iSyanım Bu Hayat Değil Güzelim isyanım Bu Aşka!

Seni Severken hayatı Dinlemeyi öğrendim, Ayrılınca isyan Etmeyi Sevdim..

ben Ne Asi Aşklar Gördün Bu hayatta iSyanım oLMadı Sadece Sana, Ben Ne öLümLer Gördüm isyan Etmedim Aşka!

isyan Etsem kimene ? isyan Ettiğimin Umrunda Değilim Sanane ?

Ne Sahte Sevgiler için Zaman geçirdim nede Zamanımı sahte Sevgililer için Harcadım!

Bıraktım hayatı Senin Ellerine, isyanı Seçtim Haykırırım Her Gece…

yok kimseye isyanım, isyanım kendime nasıl kandım sana o tatlı sözlerine!!!

Bizim Ellerimizde Dost Nasırları Cekiyoruz Hergece Aşk Tasası Sana degil Sözlerim Alayınıza!

Güzel oLsanda Söz dinlemez Bu gonuL, Çirkin Olsanda Sever Seni Gönlüm, Delikanlı Kalbimle geliyorum Sana isyanım Bu Aleme!

Ne Sever Bu kalp Bir Daha Ne Kanar Senin Gibi yalancılara isyanım Sana Ulan isyanım Sana!!

sana seni anlatamam isyan edersin aşkı tekrar istemem ziyan edersin seninle vardım seninle soldum bir varlığım yokki muradım olsun:!!!!

Geri