1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Yerçekimi Olmasaydı...

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme: 25 Mart 2008
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Yerçekimi Olmasaydı...

çok ilginç ya yunuslar denizde değilde havadalar :D ellerine sağlık pasikacım

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim canım

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok farklı ama çok hoş resimler emeğine sağlık canım.

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

aman allahım iyikidee aşağı doğruymuş :D

Yerçekimi Olmasaydı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Olmasaydım:)?

Anne Olmasaydım:)?

Ben anne olmasaydım eğer... -Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim. -Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım. -O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli olabileceğini öğrenemeyecektim. -Kan yapsın diye danadili haşlayıp üzerine yumurta kırıp ağzının tadına da...
  2. olmassa olmazlar

olmassa olmazlar

hayattaki olmassa olmazlarınız nelerdin hayde oyuna başlayalım benim olmassa olmazım eşim çocuklarım pc im mm sitem almira ve hidoş
  3. Ay olmasaydı

Ay olmasaydı

Ay olmasaydı Ne olurdu? Uydumuz Ay olmasaydı şu anda bambaşka bir formda, bambaşka bir çevrede yaşıyor olurduk. Tabi eğer “yaşam” diye bir şey kalacak olsaydı! İnsanoğlu, tarihine kendisi yön verdi. Ancak tabii bu sürecin oluşmasında çevre şartları da en az insanoğlunun kendisi kadar büyük rol oynadı. Güneş sisteminin oluşumu dünyanın evrimleşmesinin en dramatik süreci. Dünyanın oluşum...
  4. YerÇekİmİ Kuvvetİ Etkİsİnİnİn GÖzlenmesİ

YerÇekİmİ Kuvvetİ Etkİsİnİnİn GÖzlenmesİ

DENEYİN AMACI: Yerin bir çekim kuvveti olduğunu görmek. HAZIRLIK SORULARI: 1-Elimizde bulunan bir elmayı serbest bıraktığımızda neden yere doğru düşer? 2-Dünyamız bütün cisimleri niçin yerin merkezine doğru çeker? Araştırınız. 1-döküm ayak 3-bağlama parçası...
  5. Uzay Aracındaki Yerçekimi

Uzay Aracındaki Yerçekimi

Uzay mekiğinin içindeki astronotların havada yüzer gibi dolaştıklarını, eşyaların ortalarda uçuştuklarını televizyonda görmüşsünüzdür. Uzay mekiğinin dönüp durduğu yükseklik, dünyanın boyutları ile mukayese edildiğinde o kadar da fazla değildir. Peki nasıl oluyor da bu kadar bir yükseklikte yer çekimi sıfırlanıyor? Koskoca Ay'ı bile yörüngesinde tutan dünyamızın çekim gücü, ufacık bir uzay...

Sayfayı Paylaş