....yes yeni avatarlar....

DarkAngeL

*MaWinin kankası
Üye
....yes yeni avatarlar....
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla. Melekler Mekani Yonetimi

Yeşim Salkım - Yeniden Başlasın hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
yeni Albümü İle Yeşim Salkım yeni Albümü İle Yeşim Salkım
eskimeyen yüzü ve sesi ile yeni albüm yapan Salkım 8 martta sevenleriyle buluşuyor... BABA YADİGARI ŞARKI DA ALBÜMDE...
Magazin 0
YEŞİM ERÇETİN yeni yılda Kıbrısta YEŞİM ERÇETİN yeni yılda Kıbrısta
Kenanım Erçetingözüm, ya abi yeni yıla ben kıbrısta girecem ne olur bari sitenizde yazın beni. Belki sevdiğim tanıdık simalar gelir kıbrısa :D:D Gündem gündem şok şok :D Hem bak soy adımdada sizin soy isminizin bir bölümü var litfen ama :D...
Magazin 0
Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008 Yeşim Salkım Yeni Albüm Sen Nasılsan Öyleyim 2008
Yeşim Salkım DMC etiketiyle müzik marketlere sunacağı yeni albümü "Sen Nasılsan Öyleyim"i tamamladı. "Sen Nasılsan Öyleyim" ile Balkan bestelerini kendine özgü sesi ve yorumuyla birleştiren Yeşim Salkım, müzik dünyasını kardeş topraklara...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Yeşim Salkım - Yeni Aşk Yeşim Salkım - Yeni Aşk
Yeni aşk Soruyorum kendime hatalarım nerde Biliyorum tek suçlu geçen zaman Ne yeminler etmiştik, ne delice sevmiştik Ama değişti herşey Gör artık, bunu gör artık Senle sevdam eskidi bak Havada yeni aşk rüzgarı var Yalnız günler geçmiyor ah...
Y-Z Harfli Şarkılar 0
Yeşim Salkım - Yeniden Başlasın Yeşim Salkım - Yeniden Başlasın
Nedir bu gördüğüm Tanrım rüya olsa Toplanmış her şeyi gidiyor mu yoksa Kapıda eşyalar gözlerimde yaşlar İnamam sevgilim böyle bitmez aşklar Gel otur yanıma dinle sözlerimi Sorsana kalbine beni hiç sevmedi mi Bilmeden kırdımsa bütün suç bendedir...
Y-Z Harfli Şarkılar 0