yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...

RoCCo

Yeni Üye
Üye
yeşil,mavi gözlü memleketim BEYŞEHİR...
yeşil gözlü kardan adam hikayesi sarışın yeşil gözlü kız resimleri < Konu Resmi..> < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Türkiye`nin en önemli tatlı su ürünü üretim merkezlerinden birisi olan Beyşehir Gölü`nün aralık ayı içerisinde aşırı soğukların ardından donmasının ardından, buz tutan kesimlerde avcılık yapılamıyor. Bunu fırsat bilerek göl kıyılarına akın eden gençler ise hem romantizm yaşıyor, hem de kardan adam yapıp kar topu oynayarak günün keyfini çıkarıyor. Kış mevsiminin soğuk günlerinde ekmek derdine düşen bazı balıkçılar ise kıyılarda buz tutan bölümler olmasına rağmen, buz tabakasını motorlu tekneleriyle yararak açıklara avlanmaya çıkıyor. Gölde avcıların büyük bölümü ise aşırı soğuklar ve yeterli balığın çıkmaması nedeniyle avlanmaya ara vermiş durumda bulunuyor. Bu nedenle, buz tutan sahil kesimlerinde mahsur kalan motorlu tekneler, yağan karın ardından kıyılarda güzel görüntüler sergiliyor. Beyşehirli balıkçılar, zaman zaman teknelerinin başına giderek temizlik çalışması yapıyor, av malzemelerini kontrol ediyor.

URL=http://imageshack.us] < Konu Resmi..> [/url] Beyşehir tarihi köprü
< Konu Resmi..>
Gün batımı
< Konu Resmi..>
Köprünün ve gölün eski hali
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x765 ve 156KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>
Elimdeki diğer Beyşehir Fotoğrafları.
< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 40KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 39KB ) Buraya Tıklayı
< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 67KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 46KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 68KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x598 ve 59KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 50KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 54KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 800x600 ve 56KB ) Buraya Tıklayın < Konu Resmi..>

yeşil ve mavinin birleştiği nokta! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..? Hamilelikte mavi yeşil light ürünlerden kullananlar..?
Hamilelik şekeri olanlar,tatlıdan uzak duranlar.Nefis köreltmek amaçlı mavi yeşil ürünlerden tüketiyor musunuz? Mümkün olduğunca az yenilmesi gerekiyor muş light ürünlerin.Ben korkuyorum yemeye açıkçası.
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 1
Mavi YeşiL Karışımı... Mavi YeşiL Karışımı...
yeşil mavi karışımı mavi ile yeşil karışımı ve mavinin ile yeşilin Mavi YeşiL Karışımı... Bu Gece Bir Ben daha ÖLDÜ içimde SEN Yaşayabilesin diye Kurşuna dizdim Tüm yalanları Eğilip dudağından ÖPTÜM...
Duygu Yüklü Yazılar 0
Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı! Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı!
.
Satürn'de gizemli ışıklar
Mavi-yeşil parlak ışıklar şaşırttı

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesine (NASA) ait Cassini uzay...
Doğa bilimleri 0
mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz mavi ve yeşil renklı gözlu ünlülerimiz
yeşil gözlü ünlüler renkli gözlü ünlüler mavi mavi sanatçılar yeşil sanatçılar...
Ünlüler ve Sanatçılar 1
yeşil ve mavinin birleştiği nokta! yeşil ve mavinin birleştiği nokta!
kiralık karavan fiyatları karavan fiyatları inbükü camping marmaris çadır kampları marmaris çadır kamp yerleri Çam ve günnük ağaçlarının kokusunu taşıyan tertemiz hava, kirliliğe rastlanmayan berrak deniz kıyısında ekonomik tatil...
Tatil Beldesi Resimleri 1