YeşiLin Rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil Yeşil Yemyeşil

Yeşil benim rengim diyorsanız ve ayakkabıdan elbiseye şapkadan aksesuara bütün eşyalarında yeşili severek kullanıyorsanız birde bunlara bakın derim.. Meleklerim sizin için yeşil renkli kıyafetler seçtim...Ayakkabı, çanta, elbise, şapka aklınıza ne gelirse burda :tik:
  2. Baharın Moda Rengi Yeşil

Baharın Moda Rengi Yeşil

asker yeşili ile uyumlu renkler Yavaş yavaş güneş yüzünü göstermeye başladı... Baharın habercisi yeşil; 2010 ilkbahar modasında hâkimiyetini ilan ediyor:tik: 2010 ilkbahar – yaz modasında yeşilin her tonu beğenimize sunuluyor. Yeni sezonun ilk dönemlerinde su yeşili, turkuaz gibi yeşil açık tonları; ilerleyen dönemde askeri yeşil tonları önce vitrinleri sonra bizi süsleyecek. Bugüne kadar...
  3. Balgamın rengine göre hastalıklar

Balgamın rengine göre hastalıklar

Akciğerlerin çeşitli hastalıklarında balgamın rengi tanıda önemli ipuçları sağlayabilir. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta, balgam rengine hastalığını teşhis etmenin yollarını gösterdi. YEŞİL BALGAM Solunum sistemini bakterilerle oluşan iltihaplanmalarında balgam yeşil renkte olabilir. Yeşil rengin nedeni bakterilerde bulunan...

Sayfayı Paylaş