Annemle ciddi sorun yaşıyorum yardım melekler

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Annemle ciddi sorun yaşıyorum yardım melekler
ben daha 17 yaşındayım annemle onun haberi olmadığı bir sorunumuz var.
çok düşüncesiz davranıyor,beni hiç düşünmüyor.
sorunumuz eften püften bir sorun değil,konuşmak istiyorum ama nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum.
nasıl diyeceğimi de bilmiyorum ama söylemek zorundayım artık çünkü patlamak üzereyim.
annem bazen banyodan sonra mahrem yerini havluyla kapatıp yanıma geliyor. git üstünü
giy diye terslediğim kzıdığım çok oldu öyle.
bir ara çok fazla rüya gördüğüm için gece uyuyamayıp yanına gittim döndüm arkamı yattım yanına
aradan zamandan geçti yatak hafif sallanıyordu nefes alışverişi hızlanıyordu
utanmadan yanımda kendini tatmin ediyor!
siz söyleyin bu nasıl bir utanmazlıktır? kızın yanında ya kızın! sen ne biçim annesin?
o gündür bugündür gitmedim yanına korkumdan gece nöbet tuttum ama gene de gitmedim pek konuşmuyoruz da.
utanıyorum annemden resmen siz olsanız utanmaz mıydınız? böyle bir şey
nasıl söylenir ki? söyleyemem.
peki kendimi rahatlatmak, unutmak için ne yapabilirim? onu da bilmiyorum.

Canim zor bir durum, ama annene güzelce söyle anne yanima sen havluyla gelince rahatlsiz oluyorum diye. Benim icin giyinip gelirmisin de bunda birsey yok bence. Ha öbürnede gelince bence unutmaya calis insan annesini hep hatasiz ve kusuruz görmek ister. Anliyorum seni anneyin yaptigi dogrumu yalnismi söylemek bana düsmez ama sen unutmaya calis. Bol dua oku ve kuran oku kuran dinle.. Inan bak kendini daha rahat hissedeceksin.. Allah muhabbetinizi artirsin aranizdaki sorunlari gidersin insallah

Yuh yaa vallahi yuh. Ar edep hayya nerede mrk ediyorum. Ne denilmesi gerektiğini bile bilmiyorum. Devir acayip değişti. Vallahi kıyamet yakındır başka bişey diyemyiorum.

Geri