Yeter Dizisi Yakında ATV Ekranların da Başlıyor

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Yeter Dizisi Yakında ATV Ekranların da Başlıyor
Millet olarak dizilere oldukça meraklıyız. Hatta yıllardır ekranlar da yayın yapan bazı dizileri ve dizi tekrarlarını bile izleyerek büyük keyif alırız. Her sezon televizyon kanalları farklı dizilerini izleyecisi ile buluşturuyor. bunların bazıları izleyici tarafından benimsenip devam etsede bazıları ne yazık ki reyting kurbanı oluyor ve ekranlara geldikten kısa bir süre için de yayından kaldırılıyor.
2016 yılının hemen başların da yepyeni bir dizi ile izleyici buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin başrol oyuncularını aslın da çok yakından tanıyorsunuz.
Geçtiğimiz dönemler de ekranlar da bir fırtına gibi esen "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de Mihrimah sultanı canlandıran Pelin Karahan ve "Karadayı" dizisinin savcu Turgut karakterini canlandıran Yurdaer Okur dizinin başrol karakterlerini canlandırıyor.
Dizi hakkın da daha detaylı bilgiler ise şöyle;

pelinkarahanyurdaerokur-yeter-dizisi-oyunculari.jpeg
yeter_dizisi_1_fragmani_yayinlandi_yeter_dizisinin_oyunculari_kimler_h39054_a239f.Jpeg
yeter-dizisi-dizisi-oyunculari-konusu-fragmani.jpg
Yurdaer-Okur-yeter-dizisi-oyuncular.jpg

Etkileyici bir senaryo, muhteşem sahneler ve usta oyuncu kadrosu.. Bir diziden daha ne beklenir... ATV ekranlarında izleyicisiyle çok yakında buluşacak olan yeni dizinin tanıtımı da izleyenleri derinden etkiledi. Oldukça duygusal ve çarpıcı sahnelerin yer aldığı tanıtımda konu hakkında da biraz ipucu elde ediyoruz.
Koliba Film'in yapımcılığını üstlendiği, Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş'ın kaleme aldığı YETER dizi oyuncuları da oldukça iddialı. Yeter dizisi başrol oyuncularo Pelin Karahan ve Yurdaer Okur. Dizide ayrıca Korel Cezayirli, Ayşin Yeşim Çapanoğlu, Fatih Koyunoğlu, Selen Domaç, Tolga Evren ve Osman Albayrak da rol alıyor.
Tanıtım sahnelerinden anladığımız kadarıyla, mutlu ve tutkulu başlayan bir evliliğin zaman geçtikeç eziyete dönüşmesi konu alınıyor. Ancak bu dönüşüm içinde yaşanacak olan ızdıraplar da ilk sinyallerini veriyor...

gizemdemir

gizemdemir

Yeni Üye
Üye
Fragmanını izlemiştim özellikle müziklerine bayıldım inşallah reyting kurbanı olmaz