Yılbaşı günü nasıl giyinmeli nelere dikkat etmeli buyrun

ßeLeN

Paylaşımcı Melek
Üye
Yılbaşı günü nasıl giyinmeli nelere dikkat etmeli buyrun
Yılın sonuna geldiğimiz bu günlerde, mağazalar da bizler gibi çoktan yılbaşı atmosferine kendilerini kaptırmışlar. Işıl ışıl süslenen vitrinlere kocaman indirim yazıları asılmış, alışveriş delisi müşterilerini bekliyorlar. Yılın son günlerinde yapılan bu indirimler, parti hazırlığı içinde olanlara da büyük fırsatlar sunuyor. Yılbaşı gecesi nereye gideceğinize karar verdiyseniz geriye elbise seçiminiz kalıyor.

Artık bir çok marka sayesinde aradığımız her türlü şeyi bulabiliyoruz. Alternatifler çoğaldıkça seçimlerimiz de zorlaşıyor aslında. Bu sefer de karar vermekte zorlanıyoruz kıyafet seçerken. En doğrusu yine mekana ve ortama göre giyinmemiz olacağından bu durumu göz önünde bulundurarak seçimlerimizi yapmak. Eğer geceyi evde geçirmeyi planlayanlar varsa; şık ama daha rahat kıyafetler seçebilirler. Evde Jean üzerine şık bir bluzla, ya da daha sade bir elbiseyle geceyi geçirebilecekken, eğer bir ev partisine gidilecekse, durum biraz değişecektir. O zaman daha şık olmak gerekir. Günlük kıyafetler yerine geceye uygun elbiseler ya da yine Jean üzerine leopar desenli veyayılan baskı saten crashed bluzlar, yumuşak kadife bluzlar, tercih edilebilir. Ev ortamı yerine yılı dışarıda özel bir mekanda, birbirinden şık davetlilerle birlikte verilen bir partide karşılayacaklar için de bir çok alternatif seçenek bulunuyor.
yılbaşında nasıl giyinmeli.jpg


Birbirinden şık elbiseler mağazalarda indirimli fiyatlarıyla satışa sunulmuş durumda. Geceye ve gideceğiniz mekana uygun bir elbise seçmek ise size kalıyor. Pullu payetli tunikler, metal süslemeler, parlak kumaştan balon etekler, dantel şifon karışık, volanlı crashed etekler, ipek şifon parıltılı elbiseler gecenin kadınını belirliyor.

Seksapeli ve zarafetinizi öne çıkaracak olanbu elbiseler saç ve makyajınızla bütünleştiğinde sizde baştan çıkarıcı bir etki yaratacaktır. Kırmızı, mor, platin, siyah gecenin renkleri. Ben yine de şık, gösterişli ama giydiğinizde içinde rahat edebileceğiniz kıyafetler seçmenizi tavsiye ediyorum. Böylelikle geceyi hem güzel hem de rahat geçirmiş olursunuz. Ewet melişler keyifli yılbaşı geçirmeniz dileği ile..
..:deli:
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst