yıldız asyalı...

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Cevap: yıldız asyalı... ya bn küçükken yani orta okul yıllarında bni bu kıza çok benzetirlerdi bunun bi çocuk proğramı vardı tabi bn bu kıza benzetilmeyi hiç sevmiyodum sevmiyodum çünki neyseki lise yıllarında en azından ebru yaşar a benzetmeye başladılar bu böle gide :zuha: emeğine sağlık canım

M

Monera

Forum Okuru
Cevap: yıldız asyalı...
ya bn küçükken yani orta okul yıllarında bni bu kıza çok benzetirlerdi bunun bi çocuk proğramı vardı tabi bn bu kıza benzetilmeyi hiç sevmiyodum sevmiyodum çünki neyseki lise yıllarında en azından ebru yaşar a benzetmeye başladılar bu böle gide :zuha: emeğine sağlık canım
İlahi şeker:D:D:D:zuha::zuha::zuha::zuha::zuha::zuha:Süper ötesisinn..:dp47::hhh::hhh::hhh::hhh:

Ramaza'nın yıldızı Güllaç tarifi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
O Ses Türkiye 2017 yeni jürisi belli oldu O Ses Türkiye 2017 yeni jürisi belli oldu
O ses türkiye yeni sezon, o ses türkiye jüri üyeleri kim, o ses türkiye yıldız tilbe, o ses türkiye 2017 ile ilgili haberler bu konumuz da yer alıyor. T8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, 2017 yılın da Eylül ayın da...
Tv Yarışmaları ve Programlar 2
Vatanım Sensin Yıldız(Pınar Deniz)Resimleri Vatanım Sensin Yıldız(Pınar Deniz)Resimleri
Kanal d ekranların da"Vatanım Sensin"dizisin de oynayan ve dizi de Yıldız karakterini canlandıran Pınar Deniz, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi de albay Cevdet ve hemşire Azize'nin büyük kızını canlandıran Pınar Deniz hayranları için...
Ünlüler ve Sanatçılar 0
Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir? Vatanım sensin Yıldız (Pınar Deniz)kimdir?
Kanal d ekranlarının reytingleri alt üst eden yeni dizisi "Vatanım Sensin" de Cevdet albay ve hemşire Azize'nin kızını canlandıran Yıldız karakterini oynayan Pınar Deniz, dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi de nasıl bir karakter...
Kim Kimdir ? 0
Ramaza'nın yıldızı hurma nın faydaları Ramaza'nın yıldızı hurma nın faydaları
Ramazan sofralarının vageçilmez besinidir hurma.Orucumuzu peygam sünneti olduğu için ilk hurma ile açarız.Faydaları sayılmayacak kadar çok olan hurma ,kanserden kalp damar hastalıklarına kadar bir çok derdin devasını bünyesinde...
Tüm Sağlık Konuları 0
Ramaza'nın yıldızı Güllaç tarifi Ramaza'nın yıldızı Güllaç tarifi
Güllaç ramazan sofralarının vazgeçilmez tatlarından biri.Nişastadan yapılan ince yufka halinde olan ve yapılışı pratik olan güllaç, hafif olmasından ötürü en çok tercih edilen tatlılardan.Hazmı kolay olan Türk tatlarından biri olan güllacın...
Yemek Tarifleri 2