1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki

Konu, 'Y-Z Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yıldız tilbe notaları yıldız tilbe olsun mu olmasın Kendimden çıktım yola
    Bir yere varamadım
    Yıllar kayboldu bir anda
    Kimselere soramadım

Şansım yok aşktan yana
    Sevgiye rastlamadım
    Hangi o gençlik varya

Güldü geçti tutamadım
    Olsun mu olmasın dert sana uğramasın
    Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
    Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
    Aaaaii! Aaaaii!
    Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamaz ki

Sevdin mi sevmedin mi
    Sustun mu söyledin mi
    Anlatsaydın dinlerdim
    Ben aşkımı diyemedim

Gördüğüm günden beri
    Ne ölüyüm ne diri
    Yandım söndüm binlerce kez öldüm
    Baktığım her yerde gördüm

Olsun mu olmasın dert sana uğramasın
    Gitsin ve gelmesin bir daha ayrılık hiç
    Mevlam sakınsın seni her türlü gözden
    Aaaaii! Aaaaii!
    Bit dersin bitmez ki aşk laftan anlamaz ki

Yıldız Tilbe - Aşk Laftan Anlamaz ki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Yıldız Tilbe - Kolay Değil ki

Hani dokunamazdın başka tene Sen ellerle demlenirken ben çay içmedim. Hani uyuyamazdın başka yerde Sen gecelerin galibi ben esiriyim Gömleğindeki ruju, havadaki kokusu Demekki önemi yok ben yada bir başkası Bu kadarı yalan değilki aşkım, yalan değilki Seviyorum seni demek öyle kolay değilki Hani son aşkındım, ilk sevişindi O gözlerin yalnız benim bildiğim dildi Hani sonsuza kadar kadar...
  2. Yıldız Tilbe - İnşallah

Yıldız Tilbe - İnşallah

yıldız tilbe seni seven olamaz benden başka Sevgilim yanımda kalsan ne olur Ömrüm kollarında geçse ne olur Çok sevdim, aşığım gitme ne olur Sensiz bir anım yok sensizken bile Yolunu bekler oldum her gün, gece Seninle başlarım sensiz her güne Beni talan etme yaralı kalbimle Her şeyin bittiği noktasız yerde Seni seven olamaz benden fazla Bunu koy aklına Kara gecelerde kara deliğime Doyma...
  3. Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Yıldız Tilbe - Hoşçakal

Bırakıp gitmenin Bu sevimsiz zamanında Son söze hiç gerek yok Konuşma çek git artık Hazırım yalnızlığa Kalırım acılarla Yolların açık olsun Şans her zaman yanında Yaşadıkça anlarsın Düşerim aklına Seviyor olsam bile Affetmem inadımdan Saman aleviydi seninle yaşam Kim yanacak şimdi Ben miydim geç kalan Sen miydin erkenci Düşün dur şimdi Anlayamadığın Aşk oyun değil ki Her...
  4. Yıldız Tilbe - Emi

Yıldız Tilbe - Emi

Sende sev ama sevilme Aşk acısı çek ben gibi Çok özle ama kavuşma Kavuşamadığım gibi Seninde yüreğin yansın Başka ellerde mum gibi Çaresizlik ayrılmasın Kapından köle gibi Seninde kalbini çalsın Başkaları mal gibi Sevdam yüreğinde kalsın Gizli bir günah gibi Geri dönme istememki Ben eski ben değilimki Hayat öyle bir oyunki Ne rolü var ne sahnesi Sende mutlu olma emi Sende...
  5. Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Yıldız Tilbe - Çöpteyim

Senin aradığın bendim Bana inat onu sevdin Gözümün önünde gezdin Beni zaafımla ezdin Hepside sevdiğim için Gittim geldim sevdim saydım Aldım verdim sildin yazdım Bir de kendime senin gözünden bir baktım Çöpteyim ... Sever görünmek bir moda oldu Senden bana hiç hiç bir şey olmaz Romantik olsun acıklı olsun Kalbimde asla aşk kullanılmaz Ne kadar iltifat ettin Beni sana aşık ettin Gece gündüz...

Sayfayı Paylaş